Çözümlerimiz

Seripos Yiyecek İçecek Çözümlerimiz

Bu çözümde ana ünite olarak dokunmatik ekrana sahip ibm SurePos 500 yada Toshiba SurePos 500 serisi cihazlar ile, kasiyerin müşteri siparişlerini dokunmatik ekranı kullanarak hızlı ve etkin bir şekilde girebilmesi hedeflenmiştir. Toshiba 4610-2NF Mali Suremark termal yazıcı sayesinde fiş ve fatura basılması desteklenmektedir.

Bu çözümler içerisinde, ürünler hem tek tek hemde çoklu olarak da satılabilir. Menü’lerin içerikleri satış esnasında hemen değiştirilerek daha esnek bir yapı ve ihtiyaçınıza hemen cevap verebilmesi yönünde hedefl edinilmiştir.

İbm ve Toshiba Dokunmatik ekran aracılığı ile kullanılan ara yüz, ofis programı tarafından müşteri isteklerine uygun hale getirilebilmektedir. İbm ve Toshiba yazarkasa dokunmatik ekran yazılımlarına grafiksel öğeler eklenerek yazılımın kullanımının kolaylaştırılması sağlanmıştır. Kasa ve kasiyer ile ilgili tüm açıklamalar, tanımlar ve kasiyer yetkileri arka ofis programından kolaylıkla yapılabilmektedir. Arka Ofis yazılımından mevcut kasalar anlık olarak görülebilir ve gerekli raporlamalar anında alınabilir.