zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

A CLASS BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

03.05.2021
52
A CLASS BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

A CLASS BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD barkodlu terazilerin baskı işlemlerini yapabilmeleri için tasarlanmış olan donanımdır. Gelişmiş özellikleri ile birlikte barkodlu terazilerin çok daha kolay şekilde çalışmasına yardımcı olur. Baskı yapılmayı sağlayan yapısı ile terazi modellerinin de vazgeçilmez bir parçası olarak görev yapar.

A CLASS BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Nerelerde Kullanılır?

Termal kafa kullanım alanları için barkodlu terazilerde kullanıma uygundur. Bu terazilerin baskı işlemleri sırasında verilerin işlenmesi ve çeşitli etiket türleri üzerine basılması termal kafa sayesinde mümkün olmaktadır. Termal kafa esas olarak ribon olarak adlandırılan baskı mürekkebini yüksek sıcaklık ile birlikte etiket, sticker gibi çeşitli etiketler üzerine basılmasını sağlamaktadır. Termal olarak adlandırılan etiket türlerinde de ribon kullanımı olmadan baskı yapmayı mümkün kılar.

A CLASS BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Avantajları

Termal kafa avantajları sayesinde barkodlu terazilerin çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle verilerin barkod üzerine basılmasını sağladığı için sistemin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bunun yanında baskı kalitesinin de artmasını sağlar. DPI özelliği ile birlikte çözünürlük baskılarda artar. Bunun yanında küçük yazı karakterlerinin bile okunaklı bir şekilde basılmasına olanak tanır. Aynı zamanda farklı etiket türlerine de baskı yapabilmeyi sağladığı için kullanıcıların daha iyi bir kullanım elde etmesini de olanaklı hale getirir. Kolay temizlenebilir özellikleri ve dayanıklı yapısı sayesinde de uzun ömürlü kullanım sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: