zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Aclas Barkod Yazıcılı Terazi

Aclas Barkod Yazıcılı Terazi

Aclas barkod yazıcılı terazi, özellikle manav, kasap ve market gibi işletme sahipleri için günlük işlerinde önemli bir yardımcıdır. Barkod yazıcılı terazi, kullanıcılar için çeşitli avantajlar sunar. Kullanım alanlarına göre, çeşitli özellikler ve alternatifler sunar. Barkod yazıcılı terazi, günlük ölçüm işlemlerinin pratik olarak yapılmasını sağlayarak günlük satış işlemlerinin pratik olmasını sağlar. Farklı kg sınırları ile kullanım alanlarına göre kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

Aclas Barkod Yazıcılı Terazi Özellikleri

  • Baskı Türü Termal Transfer
  • Baskı Hızı 50-102 mm
  • Çözünürlük Yok
  • Baskı Genişliği 61 5mm
  • Bağlantı Özellikleri RS232, Ethernet
  • Ağırlık 6-15 Kg

Aclas Barkod Yazıcılı Terazi Nerelerde Kullanılır?

Barkodlu terazili yazıcı modelleri, gelişmiş özellikleri ile kullanıcılar tarafından tam memnuniyet kazanır. Farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara binaen çeşitli özelliklerde modeller sunar. Barkodlu teraziler, son yıllarda kullanılan en gelişmiş tartı özelliklerindendir. Manav, market, kasap ve kuruyemişçilerde genel itibari ile kullanılmasının yanı sıra, farklı ihtiyaç alanlarında da kullanılabilir.

Aclas Barkod Yazıcılı Terazi Avantajları

Barkodlu terazi avantajları itibari ile genellikle ölçüm ile satış yapan esnaflar tarafından tercih edilir. Ölçüm ile satış yapan esnaflar için en önemli şey günlük alışverişlerde hızlı satış yapılmasıdır. Barkod yazıcılı teraziler, esnaflar için hızlı ölçüm ve satış yapılmasına olanak sağlar. Barkodlu teraziler, aynı zamanda doğru ölçüm yapılmasını da sağlayarak, satıcı ve müşterinin mağduriyet yaşamamasına sebebiyet verir. Aynı zamanda doğru ölçüm e ürün hakkındaki diğer bilgiler, ürünün miktarı ile birlikte barkod üzerine çıkarır. Gün ve ay sonunda, satıcının hesap yapılabilmesinde de etkili ve yardımcı olur. Uzun yıllar güvenle kullanıma uygundur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: