zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

AllShop J1900 PosPc

29.04.2021
17
AllShop J1900 PosPc
Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC

AllShop J1900 PosPc hızlı çalışması, her zaman ihtiyaçların en doğru şekilde karşılanması, beklentilere doğru yanıtlar vermesi için tasarlanmıştır. Ergonomik tasarımı ve yüksek teknoloji donanım özellikleri ile birlikte dokunmatik pos sistemleri arasında öne çıkmayı başarır. Yüksek kullanıcı memnuniyeti sunan ürün bu özellikleri ile geniş bir alanda kullanılabilmektedir.

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC Özellikleri

İşlemci: Intel i5 4200U
Dahili Bellek (RAM): 8 GB
Dahili Disk Kapasite: 128 GB
Bağlantı Portları: 2xSerial
Bağlantı Portları: 1 x HDMI
Ekran Tipi: 18,5 Kapasitif Dokunmatik Ekran

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC Nerelerde Kullanılır?

Dokunmatik ekran POS PC kullanım alanları geniş bir yelpazeye ayrılmaktadır. Satış, stok ve ürün takibi yapılması gereken tüm işletmeler için etkili çözümler sunar. Kafe, restoran, lokanta, manav, bar gibi alanlarda hem sipariş verilmesi, hem masa takibi hem de satış işlemlerini sağlar. Depo gibi alanlar için ise stok kontrolü ve giriş çıkış ayarlamaları için idealdir. Geniş kullanım çeşitliliği sayesinde pek çok alanda tercih edilebilir. Beklentileri her zaman en üst düzeyde karşılar.

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC Avantajları

Dokunmatik ekran pos pc avantajları kullanıcılar için yüksek memnuniyet yaratır. İşletim sistemi sayesinde herkesin kolayca kullanmasını sağlar. Geniş dokunmatik ekranı pratik şekilde işlemlerin yapılmasına neden olur. Yüksek hızlar sunan donanım özellikleri ise farklı programların aynı anda çalışmasında bile yüksek hızlar ve verimlilik sunar. Hassas dokunma özelliği zorlanmadan ekrandan tüm işlemlerin kolayca yapılmasına olanak tanır. Ergonomik tasarımı ve ayarlanabilir ekran yapısıyla da kullanılacak alana uyum sağlar. Ayrıca bu özel dokunmatik ekran pos pc fiyatları ile de kullanıcıları memnun eder.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: