zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

ARGOX OS 214 PLUS BARKOD YAZICI THERMAL HEAD

03.05.2021
30
ARGOX OS 214 PLUS BARKOD YAZICI THERMAL HEAD

ARGOX OS 214 PLUS BARKOD YAZICI THERMAL HEAD, barkod yazıcıların donanımına ait en önemli parçalar arasında yer alır. Termal kafalar, içinde bulundukları elektronik cihazın çeşidine göre farklı amaçlarda ve görevlerde kullanılabilen donanıma ait parçalardır. Genel olarak ısı değerlerini kontrol eder ve düzenlerler. Barkod yazıcıları için kullanılan termal kafalar, bir görüntü ya da yazının yazdırılması için gerekli olan ısı değerini sağlarlar. Termal yazıcılar, barkodların yazdırılması işlemi esnasında kullanılırlar. Termal kafa modelleri, kullanılan alanın ihtiyacı ve beklentisi doğrultusunda çeşitlendirilmiştir.

ARGOX OS 214 PLUS BARKOD YAZICI THERMAL HEAD Nerelerde Kullanılır?

Barkod yazıcı termal kafa kullanım alanı, yazıcılardan barkodların çıktısı alınması esnasında gerekli olan sıcaklığı sağlaması ile kullanılır. Termal kafalar, cihazlar için donanıma ait bir çok parçanın uzun süreli olarak kullanılmasını sağlar. Termal yazıcılar, termal kağıtlar kullanırlar. Görüntüyü oluşturmak amacı ile kâğıdın belli bir bölgesine doğrudan ısı uygulanır. Belirli bir noktaya ısı uygulayıp sonuç alabilmek için, bir şerit kullanılabilir.

ARGOX OS 214 PLUS BARKOD YAZICI THERMAL HEAD Avantajları

Barkod yazıcı için kullanılan termal kafalar, genellikle belirli bir bölgeye ısı uygulanarak istenilen görüntünün çıktısının alınmasına yardımcı olur. Termal yazıcılarda, bu ısı kâğıdın belirli bir bölgesine kullanılır. Termal kafa avantajları bu noktada önemlidir. Kağıdın belli bir noktasına ısı uygulayarak görüntü alabilmek için bir şerit uygulaması yapılabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: