zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı

03.05.2021
88
Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı

Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı barkod ve etiket ihtiyacı olan işletmelerin doğru yanıtlar alabilmeleri için tasarlanmış olan çözümler içeren özel yazıcı türüdür. Gelişmiş teknolojisi ile birlikte pek çok alanda kullanım özellikleri sunar. Ürünlere ait satış fişlerinin, barkod ya da stok dosya bilgilerinin takiplerinin yapılmasını sağlayan ürün gelişmiş özellikleri ile birlikte barkod yazıcı modelleri arasında öne çıkıyor.

Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı Özellikleri

  • Baskı Türü Termal Transfer
  • Baskı Hızı 51-152 mm
  • Çözünürlük 203 Dpi
  • Baskı Genişliği 104mm
  • Bağlantı Özellikleri USB, RS232, PARALEL
  • Bellek 8 MB

Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı Nerelerde Kullanılır?

Barkod yazıcı kullanım alanları olarak farklı mal ve hizmet üreten pek çok işyerine yönelik çözümler sağlar. Ürünlerin sınıflandırılması, isim, menşei ve fiyat bilgilerinin girilmesinde, lojistik işlemlerinin yapılması esnası gibi pek çok alana yönelik çözümler sunmaktadır. Farklı ihtiyaçlara yönelik doğru çözümler sağlayan model ile birlikte barkod alımı çok daha kolay hale gelmektedir. Aynı zamanda cihaz etiket yazdırma amacıyla da kullanım için uygundur. Yaka kartı ya da dosya etiketleri gibi farklı çıktıların da yapılmasına olanak tanır.

Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı Avantajları

Barkod yazıcı avantajları sayesinde işletmelerin iş yüklerinin azalmasına yardımcı olur. Barkod gereksinimi olan alanlara yönelik doğru çözümler sunar. Okunur ve yüksek kalitede barkod çıktılarının alınmasını sağlar. Hızlı çalışma sistemi sayesinde de verilerin en kısa sürelerde işlenmesine olanak tanır. Farklı ihtiyaçlara uygun olan çalışma prensibi sayesinde barkod kullanımını çok daha kolay getirerek doğru, stabil ve güvenli çözümler sağlamış olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: