zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

BİZERBA BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

03.05.2021
66
BİZERBA BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

BİZERBA BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD sistemlerin daha iyi, stabil ve yüksek performans özellikleri ile çalışması için tasarlanmıştır. Özellikle CPU sıcaklığının kontrol edilmesi ve bilgilerin sistemler arasında daha iyi şekilde aktarılması için gerekli olmaktadır. Sisteme sağladığı yararlar ile birlikte, daha stabil çalışmaya olanak tanır.

BİZERBA BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Nerelerde Kullanılır?

Termal kafa kullanım alanları bu ürün için barkodlu teraziler için geçerlidir. Barkodlu terazilerdeki işlemlerin yazılma özellikleri bu cihaz sayesinde yapılmaktadır. Sistemdeki verileri saniyelik olarak dot’lardan geçen sıcaklık ile yüzeye baskı yapılmasına olanak tanır. Bu sayede barkodlu terazi cihazlarının ayrılmaz, çok önemli bir parçası olarak öne çıkar.

BİZERBA BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Avantajları

Termal kafa kullanım avantajları ile birlikte barkodlu terazilerin çok daha kolay, stabil ve rahat çalışmasına olanak tanır. Söz konusu termal baskı özelliklerini sağlayacak olan mürekkebin sıcaklık sayesinde etiket, sticker, saten etiket gibi farklı malzemelere basılmasına neden olmaktadır. Özelliği sayesinde etiket türlerinde ribonsuz baskı yapmaya da olanak tanır. Baskı kalitesinin DPI desteklemesi sayesinde de çözünürlüğü arttırmaya yardımcı olur. Bu sayede etiketlerde daha yüksek çözünürlükte sonuçlar elde etmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda çok küçük yazı puntolarında baskı yapılmasını da olanaklı hale getirir. Bu özellikleri ile birlikte termal kafa modelleri barkodlu terazilerin stabil ve verimli çalışmasına büyük bir etki ederler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: