zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Cas Cl-3000 (Boyunlu) Barkodlu Terazi

03.05.2021
12
Cas Cl-3000 (Boyunlu) Barkodlu Terazi

Cas Cl-3000 (Boyunlu) Barkodlu Terazi tartı işlemlerine gerek duyulan işletmelere yönelik stabil ve doğru sonuçlar veren özellikler içermektedir. Ölçüm işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ve yüksek çözünürlükte barkod çıktısı vermesi ile birlikte barkodlu terazi modelleri arasında öne çıkar. Dayanıklı ve kompakt yapısı ile çok farklı alanlarda kullanım için uygundur.

Xprinter Q911 Termal Fiş Yazıcı Özellikleri

  • * 72 adet ön hafıza kısayolu.
  • * Etiket uzunluğu 120 mm`ye kadar.
  • * 40 dahili 20 harici etiket formatı
  • * 1 etikette 2 barkod basabilir.
  • * Baskı hızı 100 mm/s.

Xprinter Q911 Termal Fiş Yazıcı Nerelerde Kullanılır?

Barkodlu terazi kullanım alanları olarak kullanıcılar için yüksek performans özellikleri sunar. Bu bakımdan market, manav, şarküteri, kuruyemişçi gibi işletmelerde kullanıma uygundur. Bunun yanında ölçüm ve barkod gereksinimi olan tüm işletmelerde de kullanım özellikleri taşır. Gelişmiş tasarımı, şık görünümü ve barkod sağlaması gibi özellikleri ile işletmelere özel çözümler sunar.

Xprinter Q911 Termal Fiş Yazıcı Avantajları

Barkodlu terazi avantajları işlemlerin daha hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Yüksek hızlarda ölçüm ve barkod yazma yapısı sayesinde beklentilerin en doğru olacak şekilde karşılanmasına olanak tanır. Özel yüzeye sahip olan tartısı hassas ölçümleri dahi çok kolay ve doğru şekilde yapar. Özel ekranı üzerinden gerekli ölçüm bilgilerini algılamak mümkündür. Okunaklı barkod sağlaması sayesinde ihtiyaca uygun olan çıktıların alınmasına yardımcı olur. Kolay sisteme girilecek ürün, fiyat, isim ve tarih bilgileri ile pratik kullanım sunar. Kompakt tasarımı ile birlikte farklı alanlarda kullanım için uygundur. Gelişmiş ön hafızası sayesinde de pek çok ürünü hafızasında tutar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: