zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Cas Er Jr Fiyat Hesaplamalı Terazi

03.05.2021
80
Cas Er Jr Fiyat Hesaplamalı Terazi

Cas Er Jr Fiyat Hesaplama Terazi modelleri, özellikle işletmeler için önemli ölçüde kolaylık ve pratiklik sağlar. Fiyat hesaplama terazi modelleri birçok ölçekte ölçüm yaparak satış yapan işletmenin günlük alım satım rutinini çok kolaylaştıran bir araçtır. Fiyat hesaplama terazi modelleri genellikle ölçüm yaparak satım yapılan işletmelerde kullanılır. Bu işletmeler genellikle manav, market, kuruyemişçi, kasap ve benzeri işletmelerdir. Bu teraziler, satıcılar için günlük alış veriş rutininde büyük bir kolaylık sağlar.

Cas Er Jr Fiyat Hesaplamalı Terazi Özellikleri

Kapasite  (kg)6/1515/30
Taksimat (g)2/55/10
Maksimum Dara (kg)-5.998-14.995
Iç Çözünürlük1/60,000
Harici Çözünürlük1/3,000 (ikili Taksimat)
Gösterge haneleri6/6/6(Ağırlık / Birim Fiyat / Toplam fiyat)
Gösterge TipiLCD
Çalışma Sıcaklığı-10℃ ~ 40℃
BeslemeDahili akü, 12V DC Adaptör
Akü süresi180 saat (gösterge aydınlatmasız)
Kefe boyutları(mm)290 (E) x 209 (B)
Boyutlar(mm)304(E) x 324(B) x 112(Y)
Ürün ağırlığı (kg)3.5 kg

Cas Er Jr Fiyat Hesaplamalı Terazi Nerelerde Kullanılır?

Hesaplamalı terazi modelleri, büyük ya da küçük ölçekli bir çok işletmenin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran bir ölçüm aletidir. Genellikle alışverişler esnasına kullanılıyor olması sebebi ile hassas bir ölçüm gerektirir. Satıcının, tezgahtarın işini de büyük ölçüde kolaylaştıran aletler arasında yer alır. Hesaplamalı teraziler, küçük marketlerin satışlar esnasında doğru hesaplamalar yapabilmesinde etkili olur. Bunun yanı sıra ziyaretçi ve müşteri sirkülasyonu çok yüksek olan market benzeri işletmelerde, vakitten tasarruf edilmesini sağlayarak alış veriş hacmini yükseltir.

Cas Er Jr Fiyat Hesaplamalı Terazi Avantajları

Hesaplamalı teraziler kullanım avantajları sebebi ile müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Hesaplamalı terazilerin kullanıcıları genellikle işletme sahipleridir. İşletmecilerin satış esnasında hızlı ve doğru ölçüm yaparak, satıcı ve müşterilerin mağduriyet yaşamasını engeller. Fiyat hesaplamalı terazilerin çalışma mantığı oldukça basittir. Aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sebeple uzun yıllar kullanıma uygun teraziler arasında yer alır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: