zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

CAS Posbank Apexa J1900 All İn One Dokunmatik Ekran AIO POS PC

27.04.2021
106
CAS Posbank Apexa J1900 All İn One Dokunmatik Ekran AIO POS PC

CAS Posbank Apexa J1900 All İn One Dokunmatik Ekran AIO POS PC sayesinde işletmeler yaptıkları işlemlerde önemli avantajlar elde ediyorlar. Yapılan satış, ürün takibi, giriş çıkış kontrolü gibi işlemleri hızlandırmak için tasarlanan bu özel ürün dokunmatik POS sistemleri arasında gelişmiş özellikleri ile öne çıkıyor. Dokunmatik ekran sistemine sahip olan cihaz ile müşteri, stok ve ürün takibi ve yönlendirmesi konusunda önemli avantajlar elde edilmektedir. Beklentileri en üst düzeyde karşılayacak olan cihaz ile tüm işlemler en kısa sürelerde tamamlanıyor.

Apexa J1900 All İn One Dokunmatik Ekran AIO POS PC Özellikleri

İşlemci Seri: Intel Celeron
İşlemci Modeli: Celeron J1900
Dokunmatik Ekran: Var
Ram Kapasitesi: 4GB
GPU Üretici: Intel
Platform Tipi: AIO (All In One)
Ekran Kartı Belleği: Paylaşımlı
SSD: 64 GB
İşletim Sistemi: FreeDos
GPU (Ekran Kartı) Seri: Intel HD Graphics
Ekran Boyutu: 15″
GPU Model: Intel HD Graphics
Kullanım Amacı: İş İstasyonu, Dokunmatik Satış Ekranı, Kasa Sistemleri, Pos PC

Apexa J1900 All İn One Dokunmatik Ekran AIO POS PC Nerelerde Kullanılır?

Dokunmatik ekran POS PC kullanım alanları gelişmiş özellikleri açısından oldukça fazladır. Ürün ve müşteri takibinin yanında stok takibi ve kontrolü yapılmasına da olanak tanıyan ürün bu sayede pek çok alanda kullanıma uygundur. Manav, market, restoran gibi satış odaklı işletmeler başta olmak üzere depo stok kontrol, sınai barkod okutma ve yönetme alanları gibi geniş alanlar için de kullanılabilir. Tüm satış ve stok kontrol noktalarında kullanılacak olan cihaz gelişmiş özelliklere sahiptir. İşlemlerin en kısa sürede yapılması ve kullanılan programların da en kısa sürede yanıt vermesi için yüksek işletim özelliklerine sahiptir. Donanımsal açıdan kullanıcıların beklentilerinin en üst düzeyde karşılanmasını sağlayan cihaz böylece özellikle market ve restoran gibi alanlarda beklemeden işlemlerin yapılmasını sağlar.

Sadece satış ya da ürün stok kontrolü için değil sipariş verilmesi için de gelişmiş özellikleri bile kullanıcılara yardımcı olmaya devam eder. Hassas yapıdaki olan dokunmatik ekranı ile birlikte kullanımı oldukça kolaydır ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İşletim sistemi barındırdığı için de işletim sistemine uyumlu olan programların kolayca çalışmasını sağlar, ekstra yükleme ya da sistemin kendisini çözmeyi gerektirmez.

Apexa J1900 All İn One Dokunmatik Ekran AIO POS PC Avantajları

Dokunmatik POS PC avantajları ile kullanıcılar özel bir deneyim yaşıyorlar. Yüksek hızlarda işlem yapabilmeyi sağlayan donanım özellikleri kasma ya da takılma gibi özellikler göstermiyor. Bu sayede çok yoğun iş saatlerinde bile yoğunluğun en iyi şekilde giderilmesine yardımcı oluyor. Dokunmatik ekranının hassas yapısı ile herhangi bir zorluk çekmeden kullanıcılar işlemlerini kısa süreler içerisinde tamamlayabiliyorlar. Bunun yanında farklı programları da stabil ve verimli şekilde çalıştırmak için iyi bir kullanıcı deneyimi sunan PC bu sayede tüm işletmeler için önemli avantajlar ile öne çıkıyor. Ayarlanabilir ekran yapısı da kullanıldığı alana yönelik en doğru açılarda ayarlama yapabilmeyi mümkün kılıyor. Parlama yapmayan ekran ayrıca en iyi renk dağılımını da içeriyor.

Dokunmatik satış sistemi fiyatları sayesinde de kullanıcı memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sunulmaktadır. Bu sayede iş yükünün hafifletilmesi ve işlemlerin çok daha kısa süreler içerisinde yapılmasını sağlamak isteyenlere yönelik yüksek verimlilikte ve uygun koşullarda çözümleri sunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: