[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2596″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″]

Çözümlerimiz

Market & Süpermarket

İşletmelerinizin sağlıklı büyüyebilmesi ve kendi iç hesaplarını kontrol edebilmesi için barkod teknolojisinden en üst seviyede faydalanması gerekmektedir. Seripos, barkod otomasyonu konusunda memnun müşteri hedefi ile sektördeki hakimiyetini gün geçtikçe arttırmaktadır.
POS cihazları, kiosk terminalleri, barkod okuyucuları, barkod yazıcıları, bilgisayar ve network sistemleri, elektronik teraziler, kesintisiz güç kaynağı, veri toplama terminalleri, ön ve arka ofis yazılımları Seripos Ltd. tarafından kurulumu gerçekleştirilen ve teknik desteği verilen ürünlerdir.
[vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”custom” accent_color=”#1e73be”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″]
Çözümlerimiz

Giyim Mağazası

[/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2597″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”custom” accent_color=”#1e73be”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2602″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″]
Çözümlerimiz

Yiyecek & İçecek Sektörü

Bu çözümde ana ünite olarak dokunmatik ekrana sahip ibm SurePos 500 yada Toshiba SurePos 500 serisi cihazlar ile, kasiyerin müşteri siparişlerini dokunmatik ekranı kullanarak hızlı ve etkin bir şekilde girebilmesi hedeflenmiştir. Toshiba 4610-2NF Mali Suremark termal yazıcı sayesinde fiş ve fatura basılması desteklenmektedir.
Bu çözümler içerisinde, ürünler hem tek tek hemde çoklu olarak da satılabilir. Menü’lerin içerikleri satış esnasında hemen değiştirilerek daha esnek bir yapı ve ihtiyaçınıza hemen cevap verebilmesi yönünde hedefl edinilmiştir.
İbm ve Toshiba Dokunmatik ekran aracılığı ile kullanılan ara yüz, ofis programı tarafından müşteri isteklerine uygun hale getirilebilmektedir. İbm ve Toshiba yazarkasa dokunmatik ekran yazılımlarına grafiksel öğeler eklenerek yazılımın kullanımının kolaylaştırılması sağlanmıştır. Kasa ve kasiyer ile ilgili tüm açıklamalar, tanımlar ve kasiyer yetkileri arka ofis programından kolaylıkla yapılabilmektedir. Arka Ofis yazılımından mevcut kasalar anlık olarak görülebilir ve gerekli raporlamalar anında alınabilir.
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”custom” accent_color=”#1e73be”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″]
Çözümlerimiz

Akaryakıt İstasyonu

Akaryakıt sektöründe POS sistemleri çok hareketlidir. Genellikle ibm yazarkasa ve toshiba yazarkasa sistemleri akasyakıt istasyonlarında tek POS cihazı olarak kullanılmaktalar ve bu cihazları yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirler. Bu nedenler akarkayıt sektöründe dayanıklılık ön plana çıkarak en önemli unsur haline gelmektedir. Kullanılacak yazarkasa cihazı ibm yazarkasa 4900-745 yani surePos700 olamlıdır, çünkü hiç kapanmadan 24 saat hizmet verdiği düşünüldüğünde ibm yazarkasa ve toshiba yazarkasa 4900-745, surepos700, sp700 ün ne kadar önemli olduğu daha da ön plana çıkmaktadır.
Gelişen teknoloji ile birlikte IBM/Toshiba başta ibm SP700 olmak üzere ibm SP300 ve ibmSP500, toshiba sp700, toshiba sp500 ve toshiba sp300 modelleri bu sektörde kullandığımız ve önerdiğimiz ürünlerdir.
[/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2606″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]