zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr
CS26 El Tipi Barkod Okuyucu

CS26 El Tipi Barkod Okuyucu hızlı bir şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayan, okuma konusunda kaçırma yapmayan okuma performansı sunan üründür. Yenilikçi ve yüksek verimlilik sunan çalışma sistemi ile birlikte geleneksel olan okuyucuların çok ötesinde bir kullanım sağlamaktadır. El tipi barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkan model işlemlerin hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlayarak, müşterilere daha hızlı bir deneyim sunar.

CS26 El Tipi Barkod Okuyucu Özellikleri

TeknolojiLazer
Işık Kaynağı650 nm Görülebilir Lazer Diyot
Renk GöstergeleriRenkli LED gösterge
Ağırlık (Kablosuz)222 g
Tarama Hızı200 tarama/saniye
Okuma SesiSesli uyarı
BağlantıUSB, RS232, Klavye, USB-SERIAL
StandartIEC, CE, FCC Doc
Çalışma Sıcaklığı0°C – 50° C
Çalışma Nemi%5 – %95
Düşme Dayanımı1.5 metre
Sensör İle AlgılamaMevcut
Tetikli OkumaMevcut

CS26 El Tipi Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

El tipi barkod okuyucu kullanım alanları oldukça geniştir. Hızlı bir şekilde barkodların okunmasını sağlayacak olan cihaz satış noktasında, kasada, giriş kontrolünde, alım ve gönderim işlemlerinin yapılmasında, ürün ve parça takibi yapıldığı alanlarda, küçük ve yüksek yoğunluklu barkod okunması gereken her alan ve sektörde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

CS26 El Tipi Barkod Okuyucu Kullanmanın Avantajları

El tipi barkod okuyucu fiyatları ile ekonomik çözümler sunuyor. Sadece uygun fiyat yöntemi ile değil aynı zamanda hızlı ve stabil çalışması sayesinde de işletmelerin ya da barkod okunması gereken yerlerin işlemlerine hız katıyor. Saniye başında 200 tarama özelliği sunan ürün bu sayede performans açısından işlemlerin en kısa sürelerde yapılmasını sağlıyor. Sesli uyarı sistemine de sahip olması barkodun doğru şekilde okunduğundan emin olunmasına neden oluyor. Ergonomik tasarımı sayesinde rahatlıkla kullanılan ürün işletmeler için sunduğu performans ile öne çıkıyor. Aynı zamanda sensör algılaması ve tetikli okuması da farklı okuma işlemlerinin yapılmasını mümkün kılıyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: