zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Datalogic Magellan 3200VSi Masaüstü Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan 3200VSi Masaüstü Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan 3200VSi Masaüstü Barkod Okuyucu yüksek özellikleri, stabil çalışması, yenilikçi görünümü ile masaüstü barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkıyor. Çok yüksek hızlarda okuma sunması, işlevsel yapısı ve 1D ile 2D barkodları okuyabilen detayları ile işletmeler için beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyor.

Datalogic 3200VSi Masaüstü Barkod Okuyucu Özellikleri

  • Masaüstü Imager Barkod Okuyucu
  • 1280 x 1024 Piksel Tarama Özelliği
  • 1D ve 2D Barkodlarda Güçlü Performans
  • Telefon ve Bilgisayar Ekranından Okuyabilme
  • IP52 Standardında Üretim
  • 1,2 Metreden Düşmeye Dayanıklı
  • MikroSD kart ile Güncelleme Özelliği

Datalogic Magellan 3200VSi Masaüstü Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Bu özel masaüstü barkod okuyucu kullanım alanları olarak başta perakende satış sağlamakta olan işletmeler olmak üzere hızlı şekilde ürün satışı ve veri takibi yapıldığı yerlere yönelik olarak kullanım içermektedir. Yüksek hızları sayesinde çok kısa sürelerde işlemlerin yapılmasını sağlar. Zincir market gibi alanlarda iş yoğunluğuna uygun olacak özellikleri ile tercih edilebilir, tüm hız ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanmasını sağlar.

Datalogic Magellan 3200VSi Masaüstü Barkod Okuyucu Kullanmanın Avantajları

Masaüstü barkod okuyucu kullanım avantajları olarak kullanıcılara yüksek yararlar sunar. Yüksek hızlı çok yönlü lazer okuyucusu ile görüntüleme teknolojisini bir araya getiren okuyucu, bu yüzden en zor barkodlar üzerinde bile çok rahat şekilde okuma sunar. Yıpranmış ve kötü durumda olan barkodların bile algılanmasını sağlayarak hem hız açısından hem de kazanç açısından sorunların oluşumunu engeller. Ergonomik ve kompakt tasarımı ile kullanım alanlarına yönelik en iyi çözümleri sunan cihaz aynı zamanda çoklu arayüz seçenekleri sayesinde de kullanıcılar tarafından çok kolay şekilde kullanıma sahiptir. Akıllı aydınlatma teknolojisi ise farklı cihazların ekranlarından da görüntü alma özelliği taşır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: