zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

METTLER BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

03.05.2021
58
METTLER BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

METTLER BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD, kullanım alanı oldukça geniş ve kullanıcı için oldukça pratik olan barkodlu terazilerin işletim mekanizmasının önemli parçalarındandır. Termal kafalar, mevzu olan sıcaklık ile alakalı bilgileri, cihazın işlemcisine ileten ve sıcaklık bilgileriniz düzenleyen, kontrol eden sistemlerdir. Cihazın beynine ve diğer parçalarına herhangi bir zarar gelmemesi adına sıcaklığın belirli bir seviyede tutulmasında etkilidir. Barkodların yazımı esnasında devreye girer.

METTLER BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Nerelerde Kullanılır?

Termal kafa kullanım alanları, kullanılacak cihaza ve amaca göre çeşitlilik gösterir. Termal kafalar, cihazın ısı değerlerini kontrol eder ve düzenler. Gerekli durumlarda donanıma bir zarar gelmemesi adına devreye girer. Aynı zamanda sıcaklığından fayda sağlanarak yazıcı benzeri cihazların yazdırma işlemleri esnasında da kullanılabilir. Mettler barkodlu terazilerde de termal kafalar bu amaçlar doğrultusunda kullanılır. Barkodlu teraziler, müşteri yoğunluğunun fazla olduğu büyük, küçük ve orta ölçekli işletmelerde kullanılır. Barkod okutma sistemi ile zaman tasarrufu sağlanırken, aynı zamanda herhangi bir hesaplama hatası yapılmasının da önüne geçer. Termal kafa modelleri, kullanım alanı ve amacına göre çeşitlilik göstermektedir.

METTLER BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Avantajları

Termal kafa avantajları cihazlar ve cihazların donanımına ait parçalar için oldukça önemlidir. Termal kafalar, cihazların sıcaklık değerlerini kontrol edip gerekli durumlarda düzenleyerek cihazın uzun süreli kullanımında etkili olur. Aynı zamanda barkod yazılımında da etkili rol oynar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: