zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

DENSİ BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

03.05.2021
61
DENSİ BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

Densi barkodlu terazi thermal head, genellikle bilgisayar tarzındaki elektronik cihazların beyinlerini, işletim sistemlerindeki sıcaklıkları izleyip düzenlemeleri konusunda bilgi veren parçadır. Thermal head ler, kullanım amaçları çeşitliliği sebebi ile farklı şekillerde üretilebilirler. Termal kafa modelleri, termal kafanın kullanılacağı cihaz ve amaç doğrultusunda çeşitlilik gösterir. Barkodlu terazilerin içinde bulunan termal kafalar, barkodun oluşmasına yardımcı olan yazıcı sisteminin temel parçaları arasındadır. Termal kafaların kullanım alanlarından bir diğeri ise, görüntü ve istenilen kodları kağıda dökmek için ihtiyaç duyulan ısıyı sağlamak ve ısı değerini kontrol etmektir.

DENSİ BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Nerelerde Kullanılır?

Termal kafa kullanım alanları, kullanılan cihaza ve kullanılacak olan amaca göre değişiklik gösterebilir. Barkodlu terazilerin işletim sisteminde bulunan termal kafalar, barkodlu terazilerin en önemli parçaları arasında yer alır. Barkodlu teraziler, manav, süper market, kasap ve anlık olarak ölçüm yapıp saış sağlayan işletmelerde kullanılır. Teraziler vasıtası ile ölçüm yapılarak karşılık gelen kod ile ödeme miktarı belirlenir ve ödeme sağlanır. Termal kafalar bu barkodun kâğıt üstüne dökülmesini, denetlediği ve sağladığı ısı sayesinde gerçekleştirir.

DENSİ BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Avantajları

Densi barkodlu terazi termal kafa avantajları, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayan cinstendir. Özellikle müşteri sirkülasyonunun ve nakit para alış verişinin çok olduğu işletmelerde, barkodlu teraziler doğru ölçüm ve pratiklik açısından kullanıcıya büyük ölçüde kolaylık sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: