zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Densi Ds 300 Baskül 50 x 60 cm 300 KG

Densi Ds 300 Baskül 50 x 60 cm 300 KG

Densi DS 300 Baskül 50×60 cm 300 kg, tartım baskülü modeli, işletmeciler için en hızlı ve doğru sonucun verilmesinde etkin rol oynar. Tartım baskülü modelleri, işletmeler için önemli avantajlar sağlar. 300 Kg a kadar ağırlık ölçümü yapabilen baskül, ufak bir ağırlık desteği ile büyük ağırlıktaki materyallerin ölçümünün yapılmasında etkilidir. Yüksek ağırlıktaki ürünlerin tartımı, genellikle ticarethanelerde ticari amaçlar ile yapılır. Bu sebeple ölçümün doğru yapılması bir hayli önemlidir. Alıcılar ve satıcılar, bu ağırlıkların karşılığı olarak bir miktar belirler ve alış veriş işlemini gerçekleştirirler.

Densi Ds 300 Lp Baskül 50 x 60 cm 300 KG Özellikleri

Model  : DS Gösterge Tipi : LCD (20 mm)
Çeker Kapasitesi  : 300 Kg / 50 Gr Kullanım Tipi : Akü (100 Saat)
Platform Ölçüsü : 50 x 60 Cm :

Densi Ds 300 Lp Baskül 50 x 60 cm 300 KG Nerelerde Kullanılır?

Tartım baskülü kullanım alanları itibari ile birçok farklı kategorideki kullanıcı için önem teşkil eder. Kullanıcılar, ağırlıklarını ölçecekleri ürünler ve kullanım alanları doğrultusunda, tartım baskülü modelleri arasından istediklerini ve kendilerine en uygun olanları seçebilirler. Tartım baskülleri, kullanım ve kurulum rahatlığı, dayanıklı yapısı ve kaliteli üretimi sebebi ile, uzun yıllar kullanıma olanak sağlar.

Densi Ds 300 Lp Baskül 50 x 60 cm 300 KG Avantajları

Tartım baskülü kullanım avantajları vasıtası ile, kullanıcılarına uzun yıllar kolay ve pratik kullanım imkanı sunar. Birçok alanda satıcı ve müşteriler için alışverişi daha sağlam ve güvenli hale getirir. Tartım baskülü modelleri, ölçümü yapılacak olan materyale göre değişiklik gösterir. Tartım baskülünün çalışma mekanizması oldukça basittir. Bu sebeple bir çok kişi tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Alışverişler için güvenli ortam sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: