zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Densi PC-30 Fiyat Hesaplamalı Hassas Terazi Baskül

Densi PC-30 Fiyat Hesaplamalı Hassas Terazi Baskül

Densi PC-30 Fiyat Hesaplamalı Hassas Terazi Baskül ağırlık ölçümünün en hızlı ve kesin doğru olacak şekilde yapılması için tasarlanmıştır. Hassas ölçümü ile birlikte ölçümlerin hatasız yapılmasını sağlayan ürün hassas terazi baskül modelleri arasında öne çıkmaktadır. İşletmelerin beklentilerini doğru şekilde karşılamak için üretilen ürün sayesinde işlemler daha hızlı ve daha doğru şekilde yapılacaktır.

Densi PC-30 Fiyat Hesaplamalı Hassas Terazi BaskülI Özellikleri

  • 30 Kg Kapasite / 10 Gr Hassaiyet
  • CE ve M belgeli (damgalı)
  • Dokunmatik Tuş Takımı
  • 8 Tek tuşla erişilebilen PLU hafızası
  • İkili taksimat ile hassas güvenli tartım
  • Kolay okunabilir çift taraflı ışıklı LCD gösterge
  • Şarj edilebilir batarya
  • 280 saate kadar akülü kullanım
  • Otomatik kapanma ve uyku modu
  • Paslanmaz kefe ve dayama kefe teli

Densi PC-30 Fiyat Hesaplamalı Hassas Terazi Baskül

Hassas terazi baskül kullanım alanları ağırlık ölçümünün yapıldığı tüm alanlara yöneliktir. Bu kapsamda manav, kuruyemişçi, market, kasap ve şarküteri gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Çok hassas ölçüm yaptığı içim aktar gibi alanlarda da daha düşük gramajın belirlenmesi amacıyla tercih edilebilmektedir. Kolay kullanımı ve dayanıklı yapısı sayesinde seyyar satışlar için de tercih edilebilecek olan ürün beklentileri doğru şekilde karşılayarak geniş kullanım alanları sunar.

Densi PC-30 Fiyat Hesaplamalı Hassas Terazi Baskül Avantajları

Hassas terazi baskül avantajları sayesinde işletmelere doğru yanıtlar veriyor. Dokunmatik tuş takımı sayesinde yapılacak olan işlemler ve ürün bilgileri kolay şekilde teraziye girilebilmektedir. Hassas ölçüm yapan sistemi ise en kritik ölçümlerin bile tam doğru yapılmasına olanak tanır. 280 saate kadar varabilen akülü kullanım özelliği de sahada terazi kullanmak isteyen, pazaryerleri gibi alanlarda doğru çözümler sunar. Paslanmaz yapıda oluşu sayesinde kötü koşullarda kullanmak için de idealdir. Hassas terazi baskül çeşitleri arasında istenenleri en doğru şekilde karşılamaya yardımcı olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: