zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

DİGİ SM-100 BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

03.05.2021
59
DİGİ SM-100 BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD

DİGİ SM – 100 BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD , genellikle bilgisayarın işlem beyni için sıcaklık oranını ölçen, izleyen ve gerekli durumlarda düzenleyen bir aygıtı ifade eder. Termal head, aynı zamanda istenilen veriyi ya da görüntüyü basmak için kullanılan ısı için kaynaklık ve izlem de sağlayabilir. Termal head, barkodlu terazilerde, ölçümü yapılan ürünün barkoda düşülmesi, çıkarılması için kullanılan ısıl kontrol mekanizmasıdır. Termal kafa modelleri, kullanılacak alana ve kullanılacak olan aygıta göre çeşitlendirilmiştir.

DİGİ SM-100 BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Nerelerde Kullanılır?

Termal kafa kullanım alanları, kullanıldığı cihaza e kullanılacağı amaca göre değişkenlik gösterebilir.  DiGİ SM – 100 barkodlu terazi termal head, genellikle süpermak, manav, kasap ve benzeri işletmelerde kullanılan barkodlu teraziler için üretilmiştir. Barkodlu teraziler, anlık olarak satışı yapılacak olan ürünün ölçümünü yaparak fiyatının belirlenmesini sağlar. Termal kafa, ölçümü yapılan ürünün karşılık geldiği kod miktarının barkod olarak yazılmasında etkili olur. Bu durum , işletmecilerin işini oldukça kolaylaştıran durumlar arasında yer alır.

DİGİ SM-100 BARKODLU TERAZİ THERMAL HEAD Avantajları

Termal kafa kullanım avantajları, barkodlu terziler için oldukça fazladır. Barkodlu teraziler, anlık olarak ölçüm yapılarak satışı sağlanacak ürünlerin barkodlarının yazdıırlmasında kullanılır. Bu durum, öcümü yapacak olan kişinin işinin kolaylaşması ve hesaplamaların doğru yapılması açısından oldukça önemlidir. Digi sm 100 barkodlu terazi termal kafa, kullanıcılar için büyük kullanım kolaylığı sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: