zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

DIGI SM 100 Barkodlu Terazi

03.05.2021
98
DIGI SM 100 Barkodlu Terazi

DIGI SM 100 Barkodlu Terazi hem ölçüm hem de barkod işlemlerinin çok kolay ve pratik şekilde yapılmasına olanak tanıyor. Gelişmiş sistem özellikleri ile birlikte işletmelerin ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayan cihaz, bu sayede doğru kullanım sağlıyor. Barkodlu terazi modelleri arasında öne çıkan ürün dayanıklı ve ergonomik tasarımı ile işlemlere hız katmak için tasarlanmıştır.

DIGI SM 100 Barkodlu Terazi Özellikleri

  • 15 kg / 30 kg Kapasite.
  • 32 x 202 full dot matrix yeşil LCD gösterge.
  • Ethernet, Wi-Fi (opsiyonel) iletişim.
  • 10 adet numerik tuş , 32 ön hafıza tuşları
  • 56 mm baskı genişliği.
  • Max 105 mm/sn baskı hızı
  • Teraziden ve bilgisayar programından kolay etiket tasarımı
  • Çoklu Etiket Formatı desteği.

DIGI SM 100 Barkodlu Terazi Nerelerde Kullanılır?

Barkodlu terazi kullanım alanları olarak geniş yelpazede seçenekler sunmaktadır. Market, şarküteri, bakkal, manav, kuruyemişçi gibi alanlar başta olmak üzere ölçüm işlemlerinin yapıldığı tüm alanlarda kullanım için uygundur. İşlemleri hızlı şekilde yapmak için tasarlanan ürün yüksek hızlarda sonuçlar vermesi bakımından çok yoğun işlemlerin olduğu alanlar için de doğru sonuçlar verir. Barkod basımında yüksek hızlarda sonuçlar sağlaması sebebiyle de işlemlerin en hızlı şekilde yapıldığı alanlarda da rahatlıkla kullanım için uygundur.

DIGI SM 100 Barkodlu Terazi Avantajları

Barkodlu terazi kullanım avantajları ile birlikte ölçüm gerektiren alanların beklentilerine doğru şekilde yanıtlar verir. Özel ekranı ve klavyesi ile beraber ayarlamalar kolayca hızlı şekilde yapılabilir. Yüksek hızlarda baskı vermesi sonucunda da işlemlerin hızlıca halledilmesini sağlar. Kolay etiket tasarımı yapmayı sağlayan sistemi farklı tasarımlar yapabilmeyi de olanaklı hale getirir. Çok hassas ölçüm sunan yüzeyi ölçüm işlemlerinde hata olmadan sonuçlar almayı mümkün kılar. Geniş hafızası sayesinde de pek çok ürünün kolayca bulunmasını sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: