zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

DSIC DS5 WIFI + Bluetooth Destekli El Terminali

24.04.2021
107
DSIC DS5 WIFI + Bluetooth Destekli El Terminali

DSIC DS5 WIFI + Bluetooth Destekli El Terminali işletmeler için çok önemli avantajlar sunuyor. Elle girilmiş olan verileri depolamak, yorumlamak ve işlemek açısından son derece faydalı olan ürün stabil çalışması ile beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olur. El terminali modelleri arasında öne çıkan cihaz, işletmeler için verimli sonuçlar içermektedir.

DSIC DS5 WIFI + Bluetooth Destekli El Terminali Özellikleri

CPU (İŞLEMCİ): 1 GHz
İŞLETİM SİSTEMİ: WM 6.5/CE
RAM: 512 MB
ROM: 1 GB
EKRAN BÜYÜKLÜĞÜ: 3.5 inch
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜK: 240 x 320 pixel
BARKOD OKUYUCU: Lazer
AĞIRLIK: 324 gr
BLUETOOTH: Var (Class II)
WIFI: Var (802.11 a-b-g)
GSM/GPRS/EDGE: Opsiyonel
KAMERA: 3.0 MP
IP SEVİYESİ: IP67
KLAVYE: Opsiyonel
BATARYA: 4400 mAh
YEDEK BATARYA: Yok
CRADLE: Var
ÇALIŞMA SICAKLIĞI: -20 | +60
BETON ZEMİN DÜŞME: 1.5 metre

DSIC DS5 WIFI + Bluetooth Destekli El Terminali Nerelerde Kullanılır?

Gelişmiş özelliklere sahip olması bakımından bu el terminali kullanım alanları oldukça geniş alanları içermektedir. Gelişmiş özellikleri sayesinde ürün çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Saha satış, sıcak satış, depo otomasyon kontrolü, mobil iş çözümleri için doğru çözümler sunar. Teknik ve görsel açıdan beklentilerin doğru şekilde karşılanmasını sağlayan ürün gıda, üretim, sağlık ve kamu sektöründe yoğunlukla kullanılmaktadır. Online ve offline işlem yapabilmeye olanak sağladığı için WiFi bağlantısı olmadığı bölgelerde de yine çeşitli işlemlerin yapılmasına olanak tanıyacaktır. Yüksek barkod okuyucu sistemi ile birlikte barkod ve karekod okuma da yaparak bilgilerin kayıpsız ve hatasız olarak toplanmasına neden olur. Toplanan bilgilerin ise güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen adrese ulaştırılması için de etkilidir. İşletim sistemi açısından yüksek hızlar sunan ürün sayesinde her zaman stabil sonuçlar alabilirsiniz.

DSIC DS5 WIFI + Bluetooth Destekli El Terminali Avantajları

El terminali kullanım avantajları açısından gelişmiş özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Çeşitli yazılımlar ve programların aracılığı ile sahadan bilgi toplamayı kolay hale getiren sistem kullanım alanlarının fazla olması açısından avantaj yaratıyor. Bu kapsamda sıcak soğuk satış, lojistik alanları, depo otomasyon sistemleri, market kontrolleri, sayaç okuma işlemleri, otopark ve restoran yazılımları gibi çok çeşitli alanlarda kullanım için uygundur. Gelişmiş özellikleri sayesinde işlerinize hız, doğruluk ve yüksek kontrol katmaya yardımcı olmaktadır. Özellikle veri toplama aşamasında dokunmatik ekranı ve klavyesi ile birlikte istediğiniz sonuçları en doğru şekilde almaya yardımcı olur.

Bluetooth bağlantısı olması sayesinde de diğer elektronik cihazlara çok kolay ve sorunsuz bir şekilde bağlantı yapılmasını olanaklı hale getirir. Ergonomik tasarımı ile birlikte rahatlıkla taşınabilen ve tek el ile kullanıma da uygun olan yapısı bu sayede beklentilerin doğru şekilde karşılanmasına yardımcı olur. İşletim sistemi sayesinde farklı uygulamaları çok kolay şekilde çalıştırmanıza ve işlemenize yardımcı olurken dayanıklı kasa sistemi de darbelere karşı koruma sunar. Farklı açılardan düşmelere karşı da dayanıklı olan ürün, bu sayede gelişmiş özellikleri ile birlikte kullanıcıların beklentilerine en iyi sonuçları vermeyi mümkün kılıyor. Yüksek hızlarda işlem yapabilmesi ise işlemlerin en kısa sürede tamamlanmasına olanak tanıyor.

Barkod okuyucu fiyatları ile de önemli avantajlar sunarak işlemleriniz için en doğru sonuçları alabilmenizi mümkün hale getiriyor. Yüksek ekran çözünürlüğü ise işlemlerin herkes tarafından rahatlıkla görülmesine fırsat veriyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: