zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

DSIC DS6 Android El Terminali

03.05.2021
88
DSIC DS6 Android El Terminali

DSIC DS6 Android El Terminali saha çalışması yapan ve işlerini sabit ortamda yürütmeyen çalışanlar ve işletmeciler açısında büyük oranda kolaylık sağlar. El terminali modelleri, çalışılacak alan ve çalışacak kişinin beklentilerine uygun olarak çeşitlendirilmiştir. El terminalleri, çalışanların faaliyetlerini sürdürebilmeleri için tasarlanmış küçük el bilgisayarlarıdır. Hacmi ve havaleli olmaları sebebi ile bilgisayarlar her iş grubu için kullanıma uygun değildir. El terminalleri büyük kullanım kolaylığı sağlar.

DSIC DS6 Android El Terminali Özellikleri

  • Android 7.1 Nougat El Terminali. …
  • 2.0 GHz Sekiz Çekirdekli İşlemci. …
  • 5” HD IPS Dokunmatik Ekran. …
  • 1D – 2D Barkod Okuyucu. …
  • 8 MP otomatik odaklama kamerası …
  • Batarya (3.7V, 4000mAh) …
  • İnce ve hafif el terminali. …
  • Sıcaklık için dayanıklılık.

DSIC DS6 Android El Terminali Nerelerde Kullanılır?

El terminali kullanım alanları oldukça geniştir. El terminalleri, küçük el bilgisayarları olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple birçok çalışma alanında kolaylıkla kullanılabilir. El terminali modelleri, genel olarak ofis ortamı dışında ve ayakta çalışanlar için kullanışlı cihazlar arasındadır. Doğru hesaplamalar ve stabil ölçümler yapılmasında etkilidir. Bu sebeple birçok çalışan için önemli ölçüde iş kolaylığı sağlar. El terminalleri çoğunlukla, ürün giriş çıkışının yapıldığı alanlarda, elektrik doğalgaz taşıma şirketlerinde, kargo çalışanlarında, satış – pazarlamacılarda kullanılır. Ürün giriş çıkışı sağlanması ve verilerin anlık olarak doğru girilmesi açısından oldukça önemlidir.

DSIC DS6 Android El Terminali Avantajları

Çalışanların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran el terminali avantajları oldukça fazladır. Teknolojinin gelişmesi ile el terminaller, Android işletim sistemi ile çalışmaya başlamıştır. Bu sebeple kullanıcıların aşina olduğu bir sistem ile çalışır. Aynı zamanda, el terminalleri, cep telefonuna benzer bir yapıda üretilmiştir. Bu sebeple pratik ve kolay taşınabilir özellikltedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: