Satış ve Teknik Servis Hizmeti

IBM Yazarkasa

IBM yazarkasa ve ibm yeni nesil yazarkasa perakende satış uzmanlığına güven ibm SurePOS 300, ibm surepos500, ibm surepos700 Serisi çözümünü uygulamaya koyarken IBM ile birlikte çalıştığınızda, geniş kapsamlı perakende satış sektörü bilgi kaynağımıza erişebilirsiniz. Perakende satış sektöründe 30 yıllık küresel deneyim ve dünya çapında yaklaşık iki milyon POS kurulumu ile kanıtlanmış bir geçmişin biriktirdiği bilgiyi Seripos olarak getiriyoruz.
Satış ve Teknik Servis Hizmeti

TOSHIBA Yazarkasa

TOSHIBA yazarkasa ve TOSHIBA yeni nesil yazarkasa perakende satış uzmanlığına güven toshiba SurePOS 300, toshiba surepos500, toshiba surepos700 Serisi çözümünü uygulamaya koyarken TOSHIBA ile birlikte çalıştığınızda, geniş kapsamlı perakende satış sektörü bilgi kaynağımıza erişebilirsiniz. Perakende satış sektöründe 30 yıllık küresel deneyim ve dünya çapında yaklaşık iki milyon POS kurulumu ile kanıtlanmış bir geçmişin biriktirdiği bilgiyi Seripos olarak getiriyoruz.
Sistem Yazılımlarınız

Yazılım

Günümüzde rekabet koşulları daha çetin. Kaliteli ürün, en uygun fiyatla ve en seri şekilde pazara ulaşmak zorunda. Eğer işletmeniz uluslararası pazarda rekabet ediyorsa ürününüzü en uygun fiyatla en doğru zamanda ulaştırmak zorundasınız. Yazarkasa yazılımları ile KOBİ’leri geleceğin büyük işletmeleri olarak görüyoruz. Bu nedenle üretim yönetiminden muhasebe ve personel yönetimine kadar tüm ihtiyaçlarınızı uzun yıllar karşılayacak bir yazılımı sizler için sunuyoruz
IBM ve TOSHIBA Yazarkasa

Teknik Servis

IBM ve TOSHIBA perakende satış uzmanlığına güven ibm SurePOS 300, ibm surepos500, ibm surepos700, toshiba SurePOS 300, toshiba surepos500, toshiba surepos700 Serisi çözümünü uygulamaya koyarken IBM VE TOSHIBA ile birlikte çalıştığınızda, geniş kapsamlı perakende satış sektörü bilgi kaynağımıza erişebilirsiniz. Perakende satış sektöründe 30 yıllık küresel deneyim ile işletmenizin teknik servis ve yedek parça hizmetinde hızlı ve güvenli çözümler için doğru adrestesiniz.
IBM ve TOSHIBA Yazarkasa

Yedek Parça ve 2. El

IBM yazarkasa, TOSHIBA yazarkasa, ibm sp300, ibm sp500, ibm sp700, ibm dokunmatik, ibm ram, ibm yazarkasa ram, ibm yazarkasa klavye, ibm 4610-2nf, toshiba yazarkasa, TOSHIBA yazarkasa, toshiba sp300, toshiba sp500, toshiba sp700, toshiba dokunmatik, toshiba ram, toshiba yazarkasa ram, toshiba yazarkasa klavye, toshiba 4610-2nf, daha bir çok IBM yazarkasa ve TOSHIBA yazarkasa ikinci el yedek parça ürünleri Seripos'da sizlerin hizmetinizdedir.