zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

TOSHIBA-IBM 4610-2NR Termal Fiş Yazıcı

03.05.2021
137
TOSHIBA-IBM 4610-2NR Termal Fiş Yazıcı

TOSHIBA-IBM 4610-2NR Termal Fiş Yazıcı işletmeler açısından pratik ve hızlı çözümler sunmak için tasarlanmıştır. Yüksek hızlarda çalışması ve yüksek baskı kalitesi ile birlikte fiş ihtiyaçlarının en kısa sürelerde giderilmesini sağlar. Hem işletme sahipleri hem de müşteriler tarafından gerekli olan fiş durumlarına yönelik bilgileri okunaklı şekilde sağlar. Termal fiş yazıcı modelleri arasında ergonomik tasarımı sayesinde de öne çıkar.

TOSHIBA-IBM 4610-2NR Termal Fiş Yazıcı Özellikleri

Mali Hafıza: 15 Yıl.
Z Raporu Sayısı: 5645.
Yazıcı:
Çevre Birimleri: USB klavye, müşteri ve kasiyer göstergesi.
Genişleme Yuvası: Ethernet, Seri, USB portlar.
Kullanım ömrü:
EKÜ Kapasitesi: 100 milyon satır.
PLU Sayısı: 1 Milyon (sembolik olarak)

TOSHIBA-IBM 4610-2NR Termal Fiş Yazıcı Nerelerde Kullanılır?

Termal fiş yazıcı kullanım alanları oldukça geniştir. Satış işlemlerinin yapıldığı lokanta, bar, kafe, restoran gibi işletmeler başta olmak üzere satışın sağlandığı alanlarda kullanılır. Gıda amaçlı iş faaliyeti yürüten yerlerde sipariş alınması, masa takibi, hesap bilgilerinin müşteriye ulaştırılması gibi pek çok işlem için tercih edilir. Sessiz ve yüksek hızlarda çalışması, kompakt yapısı, gerekli olan bilgileri stabil olarak sağlaması gibi özellikleri ile birlikte geniş kullanım alanlarına sahiptir.

TOSHIBA-IBM 4610-2NR Termal Fiş Yazıcı Avantajları

Termal fiş yazıcı avantajları arasında yüksek hızlarda çalışması, sessiz işleyişi ve pratik çözümler sunması yer almaktadır. Termal olması sayesinde ribonsuz şekilde çalışır. Bu sayede ribonlu baskılarda sık görülen baskı kalitesinin düşük olması, okunmaz baskı ya da kağıt sıkışması gibi durumlar bu modelde görülmez. Hızlı çalıştığı için de iş yoğunluğunun fazla olduğu saatlerde bile kullanıcıların beklentilerini doğru karşılar. Termal fiş yazıcı fiyatları sayesinde de kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: