zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Maken Ft-460 Flip Top Para Çekmecesi

03.05.2021
25
Maken Ft-460 Flip Top Para Çekmecesi

Maken Ft – 460 para çekmecesi, işletmelerde kullanılan ve özel olarak muhafaza edilmesi gereken alanlardır. Para çekmeceleri, anlık para akışlarının yanı sıra, kıymetli eşya ve evrakların da muhafaza edilmesine katkı sağlar. Bu çekmecelerin yeni teknoloji ile korunması ve muhafaza edilmesi, işletmelerin güvenliği açısından oldukça önemlidir. Metal para çekmeceleri nakit para ve kıymetli eşyaları muhafaza etmenin yanısıra, ergonomik tasarımı ile kolay kullanım da sağlar.

Maken Ft-460 Flip Top Para Çekmecesi Özellikleri

6 Kağıt , 8 Metal Para Bölmesi
460mm x 170mm x 100mm

Maken Ft-460 Flip Top Para Çekmecesi Nerelerde Kullanılır?

Para çekmecesi kullanım alanları itibari ile oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Para kasaları ve özel eşyaların bulunması gereken alanlarda, para kasalarının kullanılması güvenlik e pratiklik açısından oldukça önemlidir. Metal para kasaları, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için de uygundur. Metal para çekmeceleri, uzun süreli kullanım sağlayarak para ve değerli evrakların muhafaza edilmesinde etki sağlar. Paraların güvenle tutulmasının yanı sıra, kullanıcılar için hız ve pratiklik de sağlar.

Maken Ft-460 Flip Top Para Çekmecesi Avantajları

Para çekmecesi kullanım avantajları sebebi ile daha güvenli ve pratik kullanım olanağı sağlar. İşletmeler için para ve kıymetli evrakların muhafaza edilmesi, gerekli hallerde kolaylıkla bulunması ve kullanım kolaylığı oldukça önemlidir. Metal para çekmecesi modelleri, kullanım alanına göre değerlendirilmeli ve tercih edilmelidir. Metal para çekmeceleri, dayanıklı olması sebebi ile metal malzemeden üretilmiştir. Bu sebebple içindeki nakit para değerli eşya ve önemli evrakları güvenle korur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: