zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Metal Para Çekmecesi 5 Gözlü

30.04.2021
62
Metal Para Çekmecesi 5 Gözlü

Metal Para Çekmecesi 5 Gözlü geniş alanları, madeni ve kağıt para ayrımı, kolay kullanımı gibi özellikleri ile birlikte para çekmecesi modelleri arasında beklentileri en doğru şekilde karşılıyor. Gelişmiş özellikleri sayesinde para alım ve verme işlemlerini hem güvenli kılıyor hem de hızlı hale getiriyor.

Metal Para Çekmecesi 5 Gözlü Özellikleri

»   5Adet kağıt para 5 adet madeni para gözü

»   1 Adet gizli para giriş slotu

»   RJ11 soketi ile yazar kasa bağlantısı

»   Yumuşak çekmece açma kapama rayı

»   Orta boy Metal ve Güçlü Gövde Yapısı

»   Yazar kasa bağlantısı ile açma

»   Acil durum açma mandalı

»   Mekanik anahtar sistemi

»   Tamamen Metal Gövde

Metal Para Çekmecesi 5 Gözlü Nerelerde Kullanılır?

Para çekmecesi kullanım alanları kasaların bulunduğu tüm işletmelere yöneliktir. Bu bakımdan herhangi bir sektör ayrımı yapmadan tüm işletmeler bu ürünü tercih edebilirler. Dayanıklı yapısı, uzun ömürlü kullanım sunan özellikleri ve kullanıcı dostu detayları ile birlikte kullanıcı memnuniyetini odaklar. Hızlı ve güvenli şekilde paraların tutulmasını ya da verilmesini sağlayan yapısı özellikle zincir market gibi alanlarda da kullanım olanaklarını sağlar.

Metal Para Çekmecesi 5 Gözlü Avantajları

Para çekmecesi kullanım avantajları paraların daha düzenli, sıralı ve kolay şekilde muhafaza edilmesine dayanmaktadır. İşletmeler için çok önemli olan paraların bir arada durması ve aynı zamanda geri dönüşlerinin yapılmasını mümkün kılar. Farklı kağıt para ve madeni para gözleri sayesinde miktara göre tasnif yapılabilir. Bu sayede hangi birimde olan paralar yerleştirildikleri göze göre daha kolay bulunurlar. Yaylı sistem sayesinde kağıt paraların düzgün ve korunaklı şekilde durmasını sağlar. Yazar kasaya bağlantı yapılması sayesinde yazar kasa üzerinden de açılma olanağı sunar. Metal yapısı ile darbelere ya da zorlamalara karşı da üstün dayanıklılık sunar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: