zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Mettler Toledo bCom Barkodlu Terazi

Mettler Toledo bCom Barkodlu Terazi

Mettler Toledo bCom Barkodlu Terazi pek çok işletmeye yönelik pratik, doğru ve hızlı çözümler sunan bir üründür. Yüksek hızlarda, stabil bir şekilde çalışma sistemi sayesinde beklentilerin doğru şekilde karşılanmasını sağlar. Hem ürünlerin tartılması hem de barkod çıktısı verme özellikleri ile birlikte barkodlu terazi modelleri arasında öne çıkar.

Mettler Toledo bCom Barkodlu Terazi Özellikleri

KAPASİTESİ15 kg
HASSASİYETİ6 kg / 2 gr – 15 kg / 5 gr
KEFE ÖLÇÜSÜ400 mm x 340 mm
EKRANParçalı LCD Ekran
ÜRÜN HAFIZASI1 mb paylaşımlı hafıza
TUŞ TAKIMI 77 adet buton tuş takımı
KAĞIT TİPLERİEtiket, Sürekli Etiket, Fiş
BASKI HIZI100 mm / saniye
BAĞLANTIEthernet, Wi-Fi,Seri
ELEKTRİKSEL220 Volt AC 

Mettler Toledo bCom Barkodlu Terazi Nerelerde Kullanılır?

Barkodlu terazi kullanım alanları olarak manav, bakkal, market, zincir market, şarküteri, kuruyemişçi gibi çok çeşitli sektörlerde kullanıma uygundur. Bu türden ürünlerin satışlarının sağlandığı işletmelere yönelik ölçüm işlemlerinin doğru şekilde yapılmasını sağlamak için hassas ölçüme sahiptir. Aynı zamanda barkod bilgilerinin kolayca yapılmasını sağlayarak ürünlerin kasa ya da bilgilendirme işlemlerine de ihtiyaç duyulan tüm alanlar için kullanımı uygundur.

Mettler Toledo bCom Barkodlu Terazi Avantajları

Barkodlu terazi kullanım avantajları işlemlerin doğru yapılması, ölçümlerin yüksek hızlarda tamamlanması ve yüksek kalitede barkod sunması ile öne çıkıyor. Barkod sistemi sayesinde ürünlerin isim, fiyat ve tarih bilgileri kolay şekilde ölçüme göre sağlanabilmektedir. Aynı zamanda fiyat da belirtmeye uygun olan sistem barkod üzerinde müşterilerin doğrudan fiyat öğrenmelerine de yardımcı olur. Kolay kontrol sunan sistemi sayesinde de çok rahat şekilde herkes tarafından kullanılabilir. Yüksek baskı kalitesi ile birlikte barkodlarda herhangi bir silinme ya da bozulma göstermez, her zaman okunaklı şekilde barkod almayı mümkün kılar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: