zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

PERFORMAX PR-1190 1D Kablosuz USB Barkod Okuyucu

PERFORMAX PR-1190 1D Kablosuz USB Barkod Okuyucu

PERFORMAX PR-1190 1D Kablosuz USB Barkod Okuyucu gelişmiş teknolojik özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek performans sunarak beklentilerin doğru şekilde karşılanmasını sağlar. Kablosuz olması sayesinde de barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkan ürün geniş görüş alanı ve diğer teknik özellikleri ile birlikte işletmeler için pratik, hızlı ve doğru çözümlerin sunulmasına olanak tanır.

PERFORMAX PR-1190 1D Kablosuz USB Barkod Okuyucu Özellikleri

PERFORMAX PR-1190 1D Kablosuz USB Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Kablosuz barkod okuyucu kullanım alanları barkod kontrolü, fiyatlandırma, stok takibi gibi temel eylemlerin gerekli oldukları her alana yönelik sunulmaktadır. Bu bakımdan hem perakende satış yapan hem de toptan satış yapan mağazaların kullanımları için uygundur. Sadece fiyat kontrolü için değil aynı zamanda ürünlerin takip edilmesi, stok giriş çıkış kontrolü gibi depo alanlarında da beklentileri en iyi şekilde karşılar. Yüksek hızlarda ve kablosuz çalışması sayesinde kullanım alanlarında geniş seçenekler sunar.

PERFORMAX PR-1190 1D Kablosuz USB Barkod Okuyucu Avantajları

Kablosuz barkod okuyucu avantajları arasında özellikle kablo sorunu olmadan kullanıcıların rahatça cihazı hareket ettirebilmeleri öne çıkar. Bu sayede herhangi bir alan kısıtlaması olmadan, ürünleri çevirmeye ya da okuma alanına sokmaya gerek kalmadan işlemler tamamlanacaktır. Geniş görüş alanı sayesinde cihaz barkod okuma işlemlerini kolayca yapar. Silinmiş ve eskimiş barkodları da lazer gücü sayesinde okuyabilir. Şarj ünitesi sayesinde kullanılmadığı anlarda şarjını tamamlar. Barkod okuyucu fiyatları sayesinde de beklentileri doğru karşılar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: