zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Performax PR-17 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu

Performax PR-17 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu

Performax PR-17 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu hızlı bir şekilde barkod okumak için tasarlanmış, yüksek verimlilik ve performans sunan özel bir cihazdır. Kolay kullanımı sayesinde çok geniş yelpazede çeşitli işletmelerde kullanılacak olan okuyucu ile ürün tanıtım, sisteme girme, stok kontrol ve satış gibi işlemler yapılabilmektedir.

Performax PR-17 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Özellikleri

KULANIM TİPİ: El Tipi
TEKNOLOJİ: CCD
BAĞLANTI TÜRÜ: USB
KAREKOD OKUMA: Yok
STAND: Var
KABLO UZUNLUĞU: 1.5 mt

Performax PR-17 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkan ürün gelişmiş özellikleri ile birlikte beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor. Ürün takibi, kontrol, stok ve fiyat bilgisinin yanında yardımcı programlar ile satış işlemlerinin de yapılmasına olanak verecek olan barkod okuyucu kullanım alanları açısından kullanıcılarına geniş özellikler sağlamış oluyor. Ergonomik tasarımı ile çok farklı alanlarda rahatlıkla kullanılacak olan ürün USB bağlantısı ile çalışma sistemine sahip olduğundan stabil, verimli ve güvenli kullanım sunar.

Performax PR-17 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Avantajları

Gelişmiş özellikleri ile birlikte barkod okuyucu avantajları ile kullanıcıları memnun ediyor. Ergonomik tasarım özellikleri ile birlikte barkod okutma işlemleri sırasında rahat kullanım sunar. Gelişmiş algılama ve okuma yapısı sayesinde hasar görmüş barkodları bile hızlı şekilde çözümler ve veri olarak iletir. Kablo uzunluğu yeterli uzunlukta olduğundan daha geniş ve esnek kullanım özelliklerini de sunmuş olur. Yüksek hız ile okuma özellikleri sunması sayesinde de tek seferde okuma işlemlerinin çok hızlı yapılmasına olanak verir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: