zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Performax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Performax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Performax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu kullanıcılar için en iyi kullanıcı deneyimi sunması için tasarlanmıştır. Yüksek verimlilik sunan okuma hızı, gelişmiş performans özellikleri ve ergonomik tasarımı ile kablosuz el tipi barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkar. Özel platformu sayesinde güvenli şekilde kullanılmadığı anlarda sabit durur.

Performax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Özellikleri

Işık Kaynağı: 1D Kablosuz
Okuyucu Tipi: Lazer
İşlevi: Barkod Okuyucu

Performax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Barkod okuyucu kullanım alanları açısından geniş çeşitlilik sunmaya yardımcı olur. Ürün takibinin yapıldığı, stok ve fiyat kontrol, ürün sayımı, ürün giriş çıkış belirleme, ürün arama gibi ihtiyaçların olduğu tüm alanlar için kullanım imkânına sahiptir. Verimli ve stabil çalışması sayesinde en zorlu ve yoğun iş alanlarına yönelik de çözümler sunar. Perakende ve toptan ürün kullanımı olan alanlar için de idealdir.

Performax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Avantajları

Barkod okuyucu avantajları sayesinde kullanıcılar yüksek verimlilikte kullanıcı deneyimi yaşıyorlar. Gelişmiş okuma sistemi sayesinde uzak mesafeden barkod okunmasına yardımcı olur. Yıpranmış barkodların bile kolayca okunmasını ve işlenmesini sağlayarak hata payını ortadan kaldırır. Hızlı algılama ve işleme hızları ile birlikte zaman açısından sınır olan alanlara yönelik de doğru çözümlerin sunulmasına etki eder. Ergonomik tasarımı sayesinde kullanıcılar tarafından çok kolay şekilde kullanılır, verimli çalışma sistemi ve dayanıklı yapısıyla da uzun ömürlü kullanılır. Ayrıca bu barkod okuyucu fiyatları sayesinde de kullanıcıları memnun eder.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: