zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Performax PR52 Kablolu / Kablosuz El Tipi 2D Barkod ve Karekod Okuyucu

Performax PR52 Kablolu / Kablosuz El Tipi 2D Barkod ve Karekod Okuyucu

Performax PR52 Kablolu / Kablosuz El Tipi 2D Barkod ve Karekod Okuyucu gelişmiş özellikleri ile birlikte barkodları en hızlı şekilde okumaktadır. Ürünlerin seri numaralarını hızlı ve güvenli şekilde okuyarak barkod okuyucusu modelleri arasında öne çıkan cihaz kullanım alanları olarak da geniş yelpazede sunduğu çözümler ile birlikte beklentileri doğru şekilde karşılar.

Performax PR52 2D Barkod Okuyucu Özellikleri

Marka: Performax
Model: PR52
Işık Kaynağı: 2D
Okuyucu Tipi: El Tipi
Bağlantı Arabirimi: Kablosuz (Mini USB ile)
İşlevi: Karekod Barkod Okuyucu

Performax PR52 2D Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Barkod okuyucu kullanım alanları açısından geniş yelpazede çözümleri kullanıcılar için sunar. Barkod ve karekod ile ürün girişi, takibi, fiyat bilgisi ve stok çalışması yapılan her alanda kullanım açısından uygundur. Çeşitli programlar ile satış işlemlerine yönelik kullanılacağı gibi aynı zamanda sadece fiyat ya da stok bilgilerinin görünmesi için tercih edilebilir. Küçük işletmelerden büyük perakende mağazalarına kadar geniş bir kullanım alanı bulunur. Tercihe bağlı olarak palet üzerinden giriş yapılan depo gibi alanlarda ürünlerin kontrolünün de hızlı şekilde yapılmasına olanak tanır.

Performax PR52 2D Barkod Okuyucu Avantajları

Gelişmiş özellikleri ile öne çıkan barkod okuyucu fiyatları sayesinde de kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor. Yüksek verimlilikte ve hızda çalışma özellikleriyle beklentilere en iyi şekilde karşılıklar sunan bu ürün sayesinde hızlı ve doğru şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yüksek verimli lazer sistemi, hızlı okuma ve kablosuz çalışma özellikleri ile birlikte kullanım açısından yüksek verimlilik yaratır ve işlemlerin en doğru şekilde yapılmasına imkân tanır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: