zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Perkon AllShop 15 inch Dokunmatik Pos PC

27.04.2021
126
Perkon AllShop 15 inch Dokunmatik Pos PC

Perkon AllShop 15 inch Dokunmatik Pos PC gelişmiş yapısı ve kullanım kolaylığı sunan özellikleri ile işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. Dokunmatik pos sistemleri arasında öne çıkan modelde yüksek hız, stabil verimlilik ve çeşitli programları çalıştırmak için gerekli olan donanımsal özellikler bulunmaktadır.

Perkon AllShop 15 inch Dokunmatik Pos PC Özellikleri

Model: AllShop P500
İşlemci: Intel Celeron Quad-Core J1900 2.0Ghz
Ekran Kartı: Onboard Intel HD Graphics
RAM: 1x 4GB DDR3-1333 Mhz (Maks. 8 GB) (Tek slot)
Disk: MSATA (6 Gb/s) 64GB SSD, AHCI desteği, SATA3 disk girişi
LCD Ekran: 15 inç TFT LED ekran, 1024×768 çözünürlük
Dokunmatik: Kapasitif / Rezistif dokunmatik
USB: 6 adet
VGA: 1 adet
COM: 4 adet
LAN: 1 adet RJ45
Ses Çıkışı: 1 adet
Güç: 100~240V AC, 12V 5A adaptör
İşletim Sistemi Desteği: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 / POSReady 7
Çalışma Sıcaklığı: 0°C ~ 60°C (%10 ~ %90 nem)
Saklama Sıcaklığı: -20°C ~ 80°C (%10 ~ %90 nem)
Renk: Siyah

Perkon AllShop 15 inch Dokunmatik Pos PC Nerelerde Kullanılır?

Dokunmatik pos PC kullanım alanları oldukça fazladır. Farklı sektörlerin iş yüklerinin hafifletilmesine yardımcı olur. Özellikle restoran, lokanta, kafe gibi alanlarda en çok kullanılan PC modelidir. Yüklenecek olan yazılımlar ile birlikte sipariş alma, ödeme yapma, fiyat kontrolü sağlama gibi pek çok özelliği yerine getirmektedir. Siparişlerin kolay şekilde ekran üzerinden kontrolü ile çalışan bilgisayar sadece sözü geçen alanlara yönelik değil, perakende satış yapılan yerlere yönelik de gereksinimlerin en iyi şekilde karşılanmasına neden olur. Yüksek hızlı çalışması ve internet bağlantısına sahip olabilmesi ile kullanıcıların tüm beklentilerine doğru yanıtlar sunmaktadır.

Perkon AllShop 15 inch Dokunmatik Pos PC Avantajları

Dokunmatik Pos PC kullanım avantajları ile farklı sektörlere ait olan ihtiyaçların en doğru ve hızlı şekilde giderilmesine yardımcı olur. İşletmelerin yönetiminde proseslerin koordinasyon edilmesi ve barkod okuma projelerinde önemli yararlar sunar. Özellikle endüstriyel takip gerektiren yerlerde, depo ve benzeri yerlerde yapılan ürün takibi gibi alanlarda da yüksek ve stabil hızlarda çalışması ile iş yükünün en iyi şekilde giderilmesine yardımcı olur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: