zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Perkon FG1200 Fiyat Gör Cihazı

24.04.2021
96
Perkon FG1200 Fiyat Gör Cihazı

Perkon FG1200 Fiyat Gör Cihazı fiyat öğrenilmek istendiğinde hızlı, pratik ve yüksek verimli bir şekilde gereksinim duyulan işlemlerin yapılmasına olanak veren bir cihaz olarak öne çıkmaktadır. Gelişmiş özellikleri sayesinde barkod okutularak fiyat öğrenilmesi gereken tüm yerlerde önemli bir yardımcı görevindedir.

Perkon FG1200 Fiyat Gör Cihazı Özellikleri

Besleme: 220 V / 50 Hz
Boyutlar: 140 x 180 x 120 mm
Ağırlık: 1.5 kg
Işık Kaynağı: 650 Nm Görünebilir Lazer Diyot (VLD)
Okuma Derinliği: 0 – 200 mm (UPC / EAN %100)
Tarama Hızı Çift Yönlü: 1400 Tarama / sn –
Tarama Hızı Tek Yönlü: 74 Tarama / sn
Tarama Çizgi Sayısı: 20
Minimum Bar Genişliği: 5 Mil @ PCS %90
Lazer Sınıfı: CDRH Klas IIa : IEC 60825 Klas 2
Işık Seviyesi: 4500 Lux
Barkod Türleri: Bilinen tüm lineer barkod türleri
Garanti Süresi: 2 Yıl

Perkon FG1200 Fiyat Gör Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Fiyat gör modelleri arasında öne çıkan cihazın kullanım alanı için geniş yelpaze bulunmaktadır. Fiyatının öğrenilmesinin istenildiği farklı ürünlere yönelik her yerde kullanılabilmektedir. Bu bakımdan market, eczane, satış yapan mağazalar gibi alanlar için kullanıma uygundur. Hızlı ve yüksek verimlilik sunan çalışması ile birlikte yıpranmış barkodları bile kolay bir şekilde okuyarak özel bir yardım sunar.

Perkon FG1200 Fiyat Gör Cihazı Avantajları

Fiyat gör cihazı kullanım alanı ve avantajları ile birlikte kullanıcılar için yüksek verimlilik sunuyor. Barkod okutularak fiyatların öğrenilmesinin istendiği çok çeşitli alanlarda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan model, yüksek okuma sistemine sahiptir. Böylece barkodun yıpranmış olmasında bile en iyi ve stabil sonuçlar verir. Kaçırma yapmayan lazer sistemi ile birlikte fiyatların en doğru şekilde öğrenilmesini sağlayan cihaz, aynı zamanda dayanıklı yapısıyla da özel bir kullanım imkanı oluşturur. Her zaman yüksek verimlilik ile çalışma sunan model sayesinde ihtiyaç duyulan alanlarda hızlı ve güvenli sonuçlar alınması mümkündür. Tek yönlü ve çok yönlü okuma yapması sayesinde de farklı okumaları yapabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: