zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Perkon P-SHOP 550 Dokunmatik Ekran POS PC

27.04.2021
99
Perkon P-SHOP 550 Dokunmatik Ekran POS PC

Perkon P-SHOP 550 Dokunmatik Ekran POS PC pek çok sektörde işlemlerin en hızlı ve kolay şekilde yapılmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Dokunmatik ekranı ile çalışması sayesinde ürün, müşteri, stok takibi gibi pek çok işlemde kolaylık sunar. Dokunmatik pos sistemleri arasında yüksek hızlarda çalışması ile doğru sonuçların alınmasını sağlar.

Perkon P-SHOP 550 Dokunmatik Ekran POS PC Özellikleri

Ürün: P-SHOP 550
İşlemci: Intel Celeron J1900 2.0 GHz Dört Çekirdek
Ekran Kartı: Onboard Intel HD Graphics
RAM: 1x 4GB DDR3-1333 Mhz (Maks. 8 GB) (Tek slot)
Disk: MSATA (6 Gb/s) 64GB SSD, AHCI desteği, SATA3 disk girişi
LCD Ekran: 15 inç TFT LED ekran, 1024×768 çözünürlük
Dokunmatik Türü: Kapasitif Dokunmatik
USB: Önde 2, anakartta 3 toplam 5 adet USB 2.0
VGA: 1x VGA
COM: 4x COM
LAN: 1x RJ-45
Ses Çıkışı: 1x Ses çıkışı
Güç: 100~240V AC, 12V 7.5A adaptör
İşletim Sistemi Desteği: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 / POSReady 7
Çalışma Sıcaklığı: 0°C ~ 60°C (%10 ~ %90 nem)
Saklama Sıcaklığı: -20°C ~ 80°C (%10 ~ %90 nem)
Renk: Koyu Gri

Perkon P-SHOP 550 Dokunmatik Ekran POS PC Nerelerde Kullanılır?

Dokunmatik POS PC kullanım alanları oldukça geniştir. Sunduğu yüksek hızlar ve işlevsel yapı ile birlikte market, manav, restoran, kafe, lokanta gibi işletmelerde ürün ve müşteri takibinin çok kolay şekilde yapılmasını sağlar. Depo gibi alanlarda da ürün giriş ve çıkışlarını kontrol etmek için idealdir. Aynı zamanda sınai takip gerektiren yerlerde de yine kullanım açısından kolaylıklar sağlar. Barkod sistemi ile entegre olan yerlerde de işlemlerin hızlı ve pratik şekilde yapılmasına olanak tanıyarak bu alanlarda ihtiyaçların doğru şekilde karşılanmasını sağlar.

Perkon P-SHOP 550 Dokunmatik Ekran POS PC Avantajları

Dokunmatik POS PC avantajları sayesinde işletmelerin ve kullanıcıların iş yüklerinin hafiflemesine yardımcı olur. Özellikle hızlı satış yapılan yerlerde ürünlerin ve fiyatların takip edilmesi için elverişlidir. Sadece kasa işlemleri için değil sipariş girilmesi için de kullanılmaktadır. Dokunmatik satış sistemi fiyatları sayesinde de beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlar ve sunduğu ekonomik çözümler ile birlikte kullanıcıların yüksek memnuniyet duymasına yardımcı olur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: