zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Perkon Spider SP610 2D USB El Tipi Karekod Barkod Okuyucu

Perkon Spider SP610 2D USB El Tipi Karekod Barkod Okuyucu

Perkon Spider SP610 2D USB El Tipi Karekod Barkod Okuyucu işletmelerin barkod okutma ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanması için pratik çözümler sunmak için tasarlanmıştır. Hassas okuma yapması, hızlı işlem olanağı sunması ve ergonomik tasarımıyla ihtiyaçların doğru şekilde karşılanmasını sağlar. Çok çeşitli kullanım alanlarında kullanım için pratik çözümler sunar.

Perkon Spider SP610 2D USB El Tipi Karekod Barkod Okuyucu Özellikleri

Ağırlık (Kablosuz) 132 gr
 Kablo Uzunluğu 2 m
 Bağlantı Klavye, RS232, USB Klavye, USB virtual COM
 Standart IEC, CE, FCC, DoC
 Toz-Su Koruma IP52
 Çalışma Sıcaklığı -10°C ~ 50° C
 Çalışma Nemi %5 – %95
 Düşme Dayanıklılığı 2 m
 Çalışmada Harcanan Güç 1.2W (Maks.)
 Sensör ile Algılama Mevcut
Tetikli Okuma Mevcut

Perkon Spider SP610 2D USB El Tipi Karekod Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

El tipi barkod okuyucu kullanım alanları sunmuş olduğu yüksek performansa dayanan çözümler ile birlikte çok çeşitli alanlarda kullanım açısından uygunluk taşır. Yüksek hızlardaki okuma performansı sunması, çağın gerekliliklerini karşılayan yenilikçi verimliliği ve benzersiz şekilde kolay kullanım gibi özellikleri ile birlikte işlemlerin çok hızlı ve pratik şekilde yapılmasına olanak tanır. Bu bakımdan ürün fiyat bilgisi, ürünlerin kasada işlemlerinin yapılması, giriş kontrolü, alım ve gönderim takibinin yapılması, ürün ve parça takibi gibi alanlarda kullanım için idealdir.

Perkon Spider SP610 2D USB El Tipi Karekod Barkod Okuyucu Avantajları

El tipi barkod okuyucu avantajları kullanıcılar için doğru çözümleri sunmak için tasarlanan özelliklerden oluşur. Hassas okuma kapasitesi ile birlikte silik ya da deforme olmuş barkodların da okunmasını sağlar. Pratik yapısı ile birlikte kolay kullanıma sahiptir. Hafif olmasına karşılık dayanıklı yapısı uzun ömürlü kullanım sağlar. Barkod okuyucu fiyatları sayesinde de yüksek memnuniyet oluşmasına olanak tanır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: