zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Perkon Tiger CS-92 2D Kablosuz El Tipi Barkod ve Karekod Okuyucu

Perkon Tiger CS-92 2D Kablosuz El Tipi Barkod ve Karekod Okuyucu

Perkon Tiger CS-92 2D Kablosuz El Tipi Barkod ve Karekod Okuyucu işletmeler ve barkod takibinin yapıldığı alanlarda kullanıcılara yüksek verim sunmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş özellikleri ile birlikte kullanıcılara stabil, verimli ve ergonomik kullanım olanağı sunar. Kablosuz oluşu sayesinde el tipi barkod okuyucu modelleri arasında önemli avantajlar sağlar.

Perkon Tiger CS-92 2D Kablosuz El Tipi Barkod ve Karekod Okuyucu Özellikleri

Işık Kaynağı: 2D Kablosuz
Okuyucu Tipi: IMAGER
İşlevi: Karekod ve Barkod Okuyucu

Perkon Tiger CS-92 2D Kablosuz El Tipi Barkod ve Karekod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Kablosuz el tipi barkod okuyucu kullanım alanları açısından kişilere gelişmiş seçenekler sunar. Ürün takibi, kontrolü, fiyatlandırma, ürün giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması, envanter kontrolü gibi eylemlerin yapıldığı tüm alanlarda yüksek hızı ve kablosuz yapısı ile çözümler sağlar. Yan programlar ile satışa yönelik faaliyetler için de kullanılabilir yapısı ile birlikte gelişmiş özelliklerini sürdürmeye devam eder. Yüksek verimlilik ile çalışmasını sürdürür.

Perkon Tiger CS-92 2D Kablosuz El Tipi Barkod ve Karekod Okuyucu Avantajları

Bu özel el tipi barkod okuyucu avantajları sayesinde en iyi verim, hız ve kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. 100 metreye kadar okuma kapasitesi ile birlikte barkodların uzaktan okunmasına da yardımcı olur. Dayanıklı yapısı ile zorlu çalışma koşullarında bile rahatlıkla tercih edilebilir. Yıpranmış barkod ve karekodları kolayca okur, her zaman stabil sonuçlar vererek kullanıcıları memnun eder. Ayrıca barkod okuyucu fiyatları sayesinde de kullanıcı memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya yardımcı olur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: