zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Perkon Tiger CS-95 1D Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Perkon Tiger CS-95 1D Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Perkon Tiger CS-95 1D Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu işletmeler ve ürün takibi yapmak isteyenler için pratik ve hızlı çözümler sunuyor. Gelişmiş özellikleri ve kablosuz olması sayesinde beklentileri doğru şekilde karşılayan ürün, yüksek okuma hızları sayesinde de kablosuz el tipi barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkmayı başarıyor.

Perkon Tiger CS-95 1D Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Özellikleri

Işık Kaynağı: 650 nm Görülebilir Lazer Diyot
Tarama Alanı: 200 Metreye Kadar Kablosuz Haberleşme Mesafesi
Okuma Mesafesi: 60 Cm. ye kadar

Perkon Tiger CS-95 1D Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Kablosuz barkod okuyucu kullanım alanları oldukça geniş şekilde kullanıcılara sunuluyor. Ürün takibi, fiyat bilgisi, stok kontrolü, depo kontrol gibi işlemlerin yapıldığı alanlarda kullanım için uygundur. Yüksek verimlilik sunan hızı sayesinde çeşitli işletmelerde yan programlar ile birlikte satış işlemlerinin de yapılması için verimlilik sunacaktır. Gelişmiş özellikleriyle kullanım alanı olarak beklentilerin doğru şekilde karşılanmasını sağlayarak kullanım alanını oldukça geniş tutar.

Perkon Tiger CS-95 1D Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Avantajları

Kablosuz barkod okuyucu avantajları ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Kablosuz yapısı sayesinde alan kısıtlaması olmadan kullanıcılar rahat bir şekilde cihazı kontrol edebilirler. Bunun yanında yüksek okuma hızı verimlilik sağladığı gibi gelişmiş lazer sistemi de hiçbir barkodun gözden kaçmamasına yardımcı olur. Bu özel barkod okuyucu fiyatları sayesinde de öne çıkarak kullanıcılar için alanında uygun çözümler sunmuş oluyor. 200 metreye kadar alım gücü sayesinde ürünleri uzak mesafeden de okumalarını sağlayarak yer ve zaman açısından tasarrufu mümkün kılıyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: