zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

PS-10 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu

PS-10 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu

PS-10 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu sayesinde barkod okuma işlemlerini hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Gelişmiş teknolojisi, stabil ve yüksek hızlarda çalışması, soluk barkodları okuyan lazer sistemi ile birlikte beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olur. Dayanıklı yapısı sayesinde barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkan ürün uzun ömürlü kullanım sunar.

PS-10 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Özellikleri

Işık Kaynağı: 630 nm kırmız LED

Ağırlık (Kablosuz): 85 gr

Okuma Derinliği: 40-300 mm

Tarama Hızı: 200 tarama / saniye

Bağlantı: USB/USB-HID/USB-Keyboard/PS2/RS232

Çalışma Sıcaklığı: -25°C ~ 60°C

Saklama Sıcaklığı: -40°C ~85°C

Çalışma Nemi: %5-90

Düşme Dayanımı: 1.5 m yükseklikden beton zemine

Çalışma Voltajı: 5 VDC ± %5

Çalışma Akımı: 100 ~ 120 mA

Bekleme Akımı: 20 ~ 30 mA

PS-10 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Barkod okuyucu kullanım alanları özel teknolojisi ile birlikte oldukça çeşitlidir. Çeşitli ürünlerin barkod bilgi ve fiyatlarının öğrenilmesi gereken yerlerde, perakende mağazalarında, sisteme ürünlerin kaydedilmesinin ve stok takibinin yapılması gereken depo gibi alanlar için yüksek çözümler sunar. Hızlı okuma özelliği ile birlikte işlerinizin kısa sürede yapılmasını sağlayan ürün barkod üzerinde yer alan sembolleri tanımlanmış olan verilere dönüştürerek iş yaşamınızda kolaylık sunar.

PS-10 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Avantajları

Bu özel barkod okuyucu fiyatları ile geniş kesimlere ulaşırken aynı zamanda stabil çalışması, yüksek verimlilik ve hız sunması gibi özellikleri bakımından beklentilerin en doğru ve en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olur. Gelişmiş özellikleri çok kısa sürelerde barkod okumasını sağlar, özellikle hızlı işlem yapılması ve müşteri bekletilmemesi gereken yerlerde beklentileri doğru karşılar. Ergonomik tasarımı sayesinde çok rahat ve pratik şekilde kullanıma uygundur. Barkod okuma sırasında hiçbir barkodu kaçırmayarak hızlı ve doğru sonuçlar verir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: