zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

PS-30 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu

PS-30 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu

PS-30 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu hızlı bir şekilde barkod okunmasını sağlayarak, performansı yüksek, stabil, verimli sonuçlar alınmasını sağlıyor. Barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkan model hızlı çalışması sayesinde işlemlerin kısa sürede tamamlanmasına yardımcı oluyor.

PS-30 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Özellikleri

Bağlantı: USB
Barkod Okuyucu Türü: LASER
Karekod Okuma: YOK
Okuyucu Tipi: EL
Tarama Hizi (mm/sn): 200
Satış Garanti Süresi (ay): 24

PS-30 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Barkod okuyucu kullanım alanları oldukça fazla çeşitlilik gösteriyor. Barkod sistemi ile birlikte kasalardan pek çok ürün kısa sürede geçirilmekte ve zahmetsiz bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Bu yüzden satış yapılan yerlere yönelik barkod okuyucu ürün ve fiyat bilgilerinin öğrenilmesi için yardımcı olacaktır. Büyük perakendeciler de aynı kapsamda mağazalarını ve ürünlerini sevk sağlarken çıkış ya da giriş yapan ürünleri yine bu okuyucu ile kontrol edebilirler. Aynı zamanda sabit bir bant üzerinden depo gibi alanlara ürün girişi yapıldığında bu alanlar da cihazı kullanarak ürün takiplerini yapabilirler.

PS-30 El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu Avantajları

Barkod okuyucu avantajları sayesinde işletmelerin ürün ve fiyat bilgilerine kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Özellikle yüksek verimlilikte çalışması, stabil hızlar sunması ve hiçbir barkodu kaçırmayan yapısı ile beklentilere en iyi şekilde yanıt vermeyi sağlamaktadır. Bunun yanında dayanıklı ve ergonomik yapısıyla da uzun ömürlü kullanım sunar. Bu özel barkod okuyucu fiyatları sayesinde de öne çıkarak kullanıcıların barkod okuma işlemlerini en iyi şekilde yapabilmelerine olanak vererek büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: