zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr
PS23 El Tipi Barkod Okuyucu

PS23 El Tipi Barkod Okuyucu yenilikçi teknolojisi, ergonomik tasarımı ve dayanıklı yapısı ile birlikte barkod okunması gereken yerlerde beklentileri en iyi şekilde karşılamaya yardımcı oluyor. Benzeri görülmeyen okuma özelliği, yenilikçi tasarım, USB bağlantısı gibi özellikleri ile el tipi barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkan model sayesinde yapılacak işlemlerde yüksek verimlilik ve hız elde edebilirsiniz.

PS23 El Tipi Barkod Okuyucu Özellikleri

  • Saniyede 100 tarama
  • Tetikli ve Tetiksiz okuma yapabilir
  • RS-232, PS2 ve USB Bağlantı seçenekleri
  • Tüm Standart Linear barkodları okuma
  • 95x67x154 mm ebatlarında (ayaksız)
  • 142 gr ağırlığında (kablosuz)
  • 1.5 metreden beton zemine düşmeye dayanıklı

PS23 El Tipi Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Gelişmiş özellikleri sayesinde yüksek verimli kullanım sunan modeli çok farklı alanlarda tercih edebilirsiniz. El tipi barkod okuyucu kullanım alanları olarak satış noktaları, müşteri kartı okuması, giriş kontrolü, alım ve gönderim işlemleri, ürün ve parça takibi, kağıt ve mobil etiketlerin okunması, ürünlerin taranması gibi işlemler için tercih edilmektedir. Yüksek hızı ve stabil çalışma özellikleri sayesinde model beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir.

PS23 El Tipi Barkod Okuyucu Kullanmanın Avantajları

El tipi barkod okuyucu kullanma avantajları işletmeler ve barkod okunması gereken yerlere büyük yararlar sunuyor. Saniyede 100 tarama yapan özelliği ile birlikte işlemlerin hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Tüm standart linear barkodları okuma özelliği taşıdı için standart ürünlerde hiçbir şekilde sorun çıkarmaz. Hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde rahatlıkla kullanıma uygundur. Kendi ayaklı standı üzerinde kullanılmadığı anlarda güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Gelişmiş bağlantı seçenekleri sayesinde de hızlı şekilde kurulumu tamamlanarak hemen kullanıma hazır hale gelecektir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: