zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

PSC POS PC J1900

30.04.2021
109
PSC POS PC J1900

PSC POS PC J1900 işletmelerin ihtiyaçlarına en doğru ve stabil çözümler sunmak için tasarlanmıştır. Dokunmatik ekrana sahip olan ürün; satış, stok ve ürün takibi gibi konularda işletmelere çağdaş çözümler sunar. Yapılan işlemlerin en kısa sürede girilmesini ve verilerin en yüksek hızlarda tamamlanmasını sağlayan ürün yüksek hızları sayesinde pos PC modelleri arasında öne çıkar. Beklentilerin en üst düzeyde karşılanmasını sağlayan ürün, pek çok işletme tarafından kullanıma uygundur. Farklı donanım ilaveleri sayesinde de çok daha kullanışlı hale getirilebilir yapıdadır.

PSC POS PC J1900 Özellikleri

ModelJAW-RH669
İşlemciIntel® Celeron®  J1900,İ3
BellekDR3 2G
DepolamaDR3 2G
Desteklenen SistemlerWindows xp, Windows 7, Windows 10, POSReady 2009 / POSReady 7
Çözünürlük1024*768
Dokunmatik Ekran15 ” Çerçevesiz Gerçek Düz Projeksiyon Kapasitif Dokunmatik Ekran
Power2V / 5A Harici Güç Adaptörü
Seri Port2 * COM Port
Paralel Port1 * LPT Port
LAN Port1*RJ45 port
Audio Port1*Line Out port
PS/2 Port1*PS/2 port
USB6*USB
Müşteri EkranıVFD220 Customer Display
2. Ekran12.1” LCD
Çevresel ÖzelliklerÇalışma 0 ~ 60 °, Depolama -35 ° ~ 75 °
Ağırlık7 Kg
Boyut420mm*270mm*395mm

PSC POS PC J1900 Nerelerde Kullanılır?

POS PC kullanım alanları bar, restoran, kafe, lokanta, market, benzin istasyonu gibi alanlar başta olmak üzere tüm satış noktalarına yöneliktir. Çeşitli yazılımlar ile işletme tanımına en uygun olacak şekilde kullanım özelliği sunan ürün bu sayede geniş yelpazede kullanım alanları ile öne çıkıyor. Kasa işlemlerini farklı donanımlar ile entegre haliyle mümkün hale getiren cihaz aynı zamanda restoran gibi alanlarda siparişlerin girilmesi için de servant üzerinde kullanıma uygundur. Müşteri ekranı, sipariş bilgileri, fiyat kontrolü ve satış işlemlerinin tamamlanması için dokunmatik ekranı ile çok büyük kolaylıklar sunar. Özellikle doğru ve güvenli şekilde fiyat takibi ile satış yapmak isteyen işletmelere doğru şekilde hitap eder. Ayarlanabilir ekranı ve canlı renkleri ile birlikte herkes tarafından kullanım için uygundur.

PSC POS PC J1900 Avantajları

POS PC avantajları ile birlikte işletmelerin istediklerini doğru şekilde karşılar. Gelişmiş yüksek hızları, stabil çalışması, veri güvenliği sağlaması gibi özellikler ile birlikte pek çok işyerinin iş yüklerinin giderilmesi için doğru çözümler sunmuş olur. Geniş ekrana sahip olan ekranı bu sayede yapılacak işlemlerin kolayca yapılmasına neden olur. Ayarlanabilir kafa yapısı da en uygun görüş açısının elde edilmesini sağlar. Bunun yanında dar alanlarda da ayarlanabilir ekranı ile çok rahat şekilde kullanım için uygundur.

Yüksek işletim hızı sayesinde ise tüm işlemlerin en kısa sürelerde yapılmasını sağlar. Özellikle kasa gibi alanlarda çok yoğun anlarda bile doluluğu en iyi şekilde karşılar ve sorunlar çıkarmayarak kullanıcıların işlemlerinin doğru şekilde takip edilmesine yardımcı olur.

Kasa, POS cihazları, yazıcı gibi farklı çevre birimleri ile birlikte bağlantısını çok daha kapsamlı hale getirir ve diğer donanımların da kontrollerinin yapılmasına olanak tanır. Hem kasiyer hem de diğer kullanıcılar için çok önemli avantajlar sağlar.

Çok uzun sürelerde bile kesintisiz şekilde çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Gürültüsüz fan tasarımına sahip olduğu için herhangi bir rahatsızlık vermez ve çalıştığı alanda sese neden olmaz. Gizli kablo yönetimi sayesinde de kullanıldığı alanda kablolardan kaynaklı olarak kirlilik yaratmaz.

Ayrıca çevre dostu tasarımı sayesinde de kullanım sırasında düşük enerji tüketir. Pos PC fiyatları sayesinde de kullanıcıların beklentilerini en doğru şekilde karşılar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: