zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Quatronic P650 15.6 inch Dokunmatik Çift Ekran POS PC

27.04.2021
117
Quatronic P650 15.6 inch Dokunmatik Çift Ekran POS PC

Quatronic P650 15.6 inch Dokunmatik Çift Ekran POS PC yüksek hızları, stabil çalışması ve dokunmatik ekran özellikleri ile birlikte işletmelerin beklentilerini doğru şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. İşletmelerin işlemlerini hızlı şekilde yamak için tasarlanan ürün dokunmatik pos sistemleri arasında gelişmiş özellikleri ile öne çıkıyor.

Quatronic P650 15.6 inch Dokunmatik Çift Ekran POS PC Özellikleri

İşlemci: Intel® Celeron® Quad Core J1900 2.0Ghz
Dahili Bellek: 4 GB
Dahili Disk Kapasite: 128 GB
Bağlantı Portları: 1xMic
Bağlantı Portları: 1xBluetooth
Bağlantı Portları: 1 x RJ11
Bağlantı Portları: 4xUSB 2.0
Bağlantı Portları: 1xRJ9
Bağlantı Portları: 1xSpeaker
Bağlantı Portları: 1xWiFi
Ekran Tipi: 15.6 inch
Maksimum Çözünürlük: 1920 x 1080 px
Dokunmatik Ekran: Multitouch Ekran

Quatronic P650 15.6 inch Dokunmatik Çift Ekran POS PC Nerelerde Kullanılır?

Dokunmatik ekran POS PC kullanım alanları olarak bakkal, market, manav, restoran, bar, kafe gibi alanlar başta olmak üzere çok geniş alanlarda kullanım için uygundur. Depo ve benzeri alanlarda ürün ve stok takibinin yapılması, sınai alanlarda ürün yönetim ekranı, barkod kontrol gerektiren alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Hızlı çalışması ve stabil veriler sunması sayesinde beklentilerin doğru şekilde karşılanmasına yardımcı olur. Pek çok proje ve iş alanında tercih edilmesini sağlayan dayanıklı ve işlevsel özellikleri ile doğru sonuçlar verir.

Quatronic P650 15.6 inch Dokunmatik Çift Ekran POS PC Avantajları

Dokunmatik ekran POS PC kullanım avantajları işletmeler için yüksek hızlarda işlem yapabilme olanağı sunmasıdır. Sadece satış işlemlerine yönelik değil aynı zamanda sipariş vermek, stok kontrolü sağlamak ya da envanter sayımı için de kullanılmaya uygundur. Gelişmiş özellikleri ile birlikte yüksek hızlarda çalışır. Dokunmatik ekranı hassas yapıya sahip olup kolayca komutları yerine getirir. İşletim sistemi sayesinde de herkesin çok rahat şekilde kullanılmasına olanak tanır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: