zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Quatronic P810 18,5 inch Dokunmatik Ekran POS PC

27.04.2021
99
Quatronic P810 18,5 inch Dokunmatik Ekran POS PC

Quatronic P810 18,5 inch Dokunmatik Ekran POS PC geniş ekranı, yüksek işlem hızı ve kolay kullanım gibi özellikleri ile işletmelerin beklentilerinin en doğru şekilde karşılanmasına yardımcı olur. Çok çeşitli alanlarda kullanıma uygun olan sistem, yoğun iş temposunun gerekliliklerine doğru yanıtlar vererek stabil sonuçlar alınmasını sağlar.

Quatronic P810 18,5 inch Dokunmatik Ekran POS PC Özellikleri

İşlemci: J1900
Dahili Bellek (RAM): 4 GB
Dahili Disk Kapasite: 128 GB
Bağlantı Portları: 2xSerial
Bağlantı Portları: 1 x HDMI
Ekran Tipi: 18,5 Kapasitif Dokunmatik Ekran

Quatronic P810 18,5 inch Dokunmatik Ekran POS PC Nerelerde Kullanılır?

Dokunmatik ekran POS PC kullanım alanları restoran, kafe, lokanta, bar, bakkal, market, manav gibi alanlar başta olmak üzere sipariş, stok ve müşteri takibinin yapıldığı tüm işletmeler için uygundur. Özellikle sadece satış odaklı olan yerlerde değil, depo envanter kontrolü, stok takibi ve ürün yönlendirme gibi alanlarda da kullanıcılara yüksek hızı sayesinde önemli yararlar sunar. Kasa ya da servant gibi alanlar üzerinde çok kolay şekilde kullanılmaya uygun olan cihaz sayesinde işletmeler, iş hızlarında önemli artış kazanırlar.

Quatronic P810 18,5 inch Dokunmatik Ekran POS PC Avantajları

Dokunmatik ekran POS PC avantajları işletmeler için işlerini en kısa sürelerde yapabilmelerine olanak tanır. Gelişmiş donanım yapısı ile kullanılacak olan programların sorunsuz ve yüksek hızlarda çalışmasını sağlar. Bu sayede siparişler ya da müşteriler beklemez. İşletim sistemi sayesinde de herkes tarafından rahat şekilde kullanıma uygundur, herhangi bir zorluk çıkarmaz. Dokunmatik pos sistemleri arasında geniş ekranıyla da öne çıkan cihaz tüm özellikleri ile kullanıcılar için önemli avantajlar yaratmış olur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: