zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC

27.04.2021
121
Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC yüksek işlem hızları, geniş ekranı ve verimli çalışma sistemi sayesinde dokunmatik pos sistemleri arasında öne çıkan bir modeldir. Kısa süre içerisinde sipariş, müşteri ve stok kontrolünün en iyi şekilde yapılmasını sağlayan cihaz pek çok işletmenin beklentilerine doğru yanıtlar verir.

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC Özellikleri

İşlemci: Intel i5 4200U
Dahili Bellek (RAM): 8 GB
Dahili Disk Kapasite: 128 GB
Bağlantı Portları: 2xSerial
Bağlantı Portları: 1 x HDMI
Ekran Tipi: 18,5 Kapasitif Dokunmatik Ekran

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC Nerelerde Kullanılır?

Dokunmatik ekran POS PC kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Restoran, lokanta, kafe, bar, manav, market gibi alanlar başta olmak üzere satış ve sipariş gerekliliği olan yerlere yönelik işlevsel çözümler sunar. Bunun yanında depo ve sınai envanter takibinin yapılması gerekli olan alanlarda da etkili olur. İşletmelerin işlemlerini en kısa sürelerde yapabilmesine olanak veren sistemi ve kolay kullanım özellikleri ile beklentileri doğru şekilde karşılar.

Quatronic P815 18,5 inch 8 GB RAM İ5 İşlemci Dokunmatik Ekran POS PC Avantajları

Dokunmatik ekran POS PC avantajları sayesinde her işletmeye özel çözümler sunuyor. Geniş ekranı sayesinde rahatlıkla herkes tarafından kullanıma uygundur. Alışılmış işletim sistemi sayesinde de herkesin kolayca kullanmasına olanak verir. Donanım özellikleri ve işlemci gücü ile birlikte istenilen komutların en kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlayan ürün aynı zamanda ergonomik tasarımıyla da kullanıldığı alanlara uyum gösterir. Dokunmatik pos pc fiyatları sayesinde de kullanıcılara ekonomik çözümler sunar.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: