zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

RAF ETİKET RULO

03.05.2021
37
RAF ETİKET RULO

RAF ETİKET RULO işletmelerde yer alan raflara kolay şekilde etiket baskısının yapılmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek çözünürlüğe uygun yapısı ile birlikte üzerine üretim tarihi, bilgisi, fiyat, barkod gibi özellikler basılabilir. Raf etiket rulo çeşitleri arasında öne çıkan ürün dayanıklı yapısı sayesinde solma ya da silinme göstermez. İşletmelerin raflarının sürekli olarak güncel kalmasına yardımcı olur.

RAF ETİKET RULO Nerelerde Kullanılır?

Raf etiket rulo kullanım alanları satış yapılan tüm işletmelerdir. İşletmelerde bulunan rafların fiyatlandırılması yapılması için kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlüğü destekleyen yapısı sayesinde alınacak çıktıların en iyi kalitede olmasını sağlar. Gelişmiş özellikleri ile birlikte bu kapsamda beklentileri doğru şekilde karşılar. Kolay kullanım sunarak, güncel fiyat değişiklikleri durumunda da ekonomik çözümler sağlar.

RAF ETİKET RULO Avantajları

Raf etiket rulo avantajları rafların sürekli olarak güncel fiyatlara sahip olmasını sağlar. Raflarda yer alan fiyat bilgilerinin güncel kalmasını sağlamak için tasarlanmış olan ürün, baskı kalitesi için en iyi deneyimi sunar. Bazı etiketlerde kullanıcılar menşei, tarih, adet ve birim fiyatı, barkod gibi çok fazla bilgiye yer vermek istediklerinde, beklentilerini doğru karşılar. En küçük olarak işlenen baskıların bile okunaklı olmasını sağlar. Parlama yapmayan yapısı ile rahat ve kolay şekilde herkes tarafından okunabilir. Dayanıklı yapısı ile uzun süre rafta durmasına karşılık bile eskime, solma ya da yıpranma göstermeyerek avantaj sunar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: