zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

TERAZİ THERMAL RULO

03.05.2021
47
TERAZİ THERMAL RULO

TERAZİ THERMAL RULO termal sistem ile çalışan terazilerde barkodların çıkmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek yapışkan özelliği, okunaklı baskı kalitesine izin veren yapısı, pratik kullanımı sayesinde işletmelerin beklentilerine doğru yanıtlar verir. Kolay değişim özellikleri sunan rulo yapısı ile termal rulo modelleri arasında öne çıkar.

TERAZİ THERMAL RULO Nerelerde Kullanılır?

Termal rulo kullanım alanları olarak barkodlu terazi kullanılan tüm işletmeler için tercih edilebilir. Barkodlu teraziler manav, şarküteri, bakkal, market, kuruyemişçiler başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu terazilerin en büyük kullanım gereklilikleri barkod baskı yapabilmeleridir. Bu sayede ürünlerin üzerinde fiyat, tarih, ağırlık ölçüsü gibi bilgiler yer almaktadır. Müşterilerin aldıkları ürün ile bilgi almalarını sağlayan barkodların teraziden kaynaklı yüksek çözünürlüklü olmalarının yanında kullanılan rulonun da büyük önemi bulunmaktadır. Gelişmiş özellikleri ile birlikte bu ürün en iyi barkod çıktısı almak için üretilmiştir.

TERAZİ THERMAL RULO Avantajları

Termal rulo avantajları daha hızlı sürelerde, yüksek çözünürlüklü baskılar almayı sağlamaktadır. Özel yapışkanlı yüzeyi sayesinde teraziden alınacak çıktı sonrasında kolayca ürünlerin üzerine yapıştırılabilir. İz bırakmayan yapısı sayesinde üründen daha sonra çıkarılmak istendiğinde kolayca çıkarılır. Nemlenmeye karşı dayanıklıdır, üzerindeki baskılar silinmez ya da solmaz. Yüksek çözünürlük baskıya da izin veren ürün, bu sayede tüm baskıların okunaklı şekilde olmasını sağlar. Termal rulo fiyatları sayesinde de kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: