zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

THERMAL POS RULO

03.05.2021
33
THERMAL POS RULO

THERMAL POS RULO termal sistemde çalışan pos cihazlarında kullanılmak için üretilmiştir. Ribonsuz şekilde çalışan cihazların kolay şekilde baskı işlemlerini yapmak için tercih edilir. Dayanıklı yapısı sayesinde çıktı işlemleri esnasında yıpranma ya da kopma yaşatmaz. Özel kağıdı ile birlikte çok çeşitli cihaz modelleri ile uyum gösterir.

THERMAL POS RULO Nerelerde Kullanılır?

Termal pos rulo kullanım alanları açısından termal baskı yapan pos ve yazarkasa cihazları ile uyumludur. Yazarkasa ve pos cihazları işletmelerin satışlarını kayıt altına alan, hem işletme hem de müşteri için fiyat, tarih ve benzeri bilgileri veren cihazlardır. Bu cihazların en önemli parçalarından birisi de doğru kağıt türünün kullanılmasıdır. Yapılacak olan çıktıların okunaklı olması, kolay yazılabilmesi ve cihaza hiçbir şekilde zarar vermemesi önemlidir. Özenle üretilmiş olan bu pos rulo beklentilerin doğru şekilde karşılanmasını sağlar.

THERMAL POS RULO Avantajları

Termal pos rulo avantajları termal sistemde çalışan cihazlarda doğru sonuçlar vermesidir. Hızlı şekilde yazma işleminin yapılmasını sağlar. Bu sayede en kısa sürede fiş ya da rapor çıktısını verir. Özel yapısı ile çıktı sonrasında kullanıcının sıkışma ya da bozulma olmadan kolayca yırtmasını sağlar. İnce yapısı ile cihazlarda sıkışma ya da takılma gibi sorunlara yol açmaz. Yazıların okunaklı olması için tasarlanmıştır. Bu özel pos rulo fiyatları sayesinde de kullanıcıların memnuniyetini en yüksekte tutmak için geliştirilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: