zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

TOSHIBA 4610-2NF Yeni Nesil ÖKC

06.05.2021
69
TOSHIBA 4610-2NF Yeni Nesil ÖKC

TOSHİBA 4610-2NF Yeni Nesil ÖKC yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar arasında beklentilerin en iyi ve doğru şekilde karşılanması için tasarlanmıştır. Hem fiş hem de belge düzenleyen yapısı ile birlikte perakende işletmeler için ideal çözümler sunar. Üstün performansa sahip olan ve yeni nesil yazar kasa modelleri arasında öne çıkan cihaz, stabil, güvenli ve performansı yüksek işlemlerin yapılmasına olanak tanır.

TOSHİBA 4610-2NF Yeni Nesil ÖKC Özellikleri

MALİ HAFIZA: 15 Yıl
Z RAPORU SAYISI: 5645
YAZICI: ÇİFT İSTASYONLU (Fiş/Fatura Yazıcısı bütünleşik)
TERMAL YAZIM HIZI (80 lps@8 lpi,60 lps@6 lpi,)
203 DPI ÇÖZÜNÜRLÜK
IMPACT YAZIM HIZI: 4.3 lps
RULO BOYUTU: 80 mm x 120 metre

ÇEVRE BİRİMLERİ: USB KLAVYE & MÜŞTERİ/KASİYER GÖSTERGELERİ
GENİŞLEME YUVASI: ETHERNET,USB,SERİPORT
KULLANIM ÖMRÜ: 10 YIL MALİ SERTİFİKA (Kamu SM)
150 KM – TERMAL KAFA ÖMRÜ
1.5 MİLYON KESİCİ ÖMRÜ
EKÜ KAPASİTESİ: 100 MİLYON SATIR

TOSHİBA 4610-2NF Yeni Nesil ÖKC Nerelerde Kullanılır?

Ödeme kaydedici cihaz kullanım alanları oldukça geniştir. Tüm işletmeler için kullanıma uygundur. Bu bakımdan zincir marketler, marketler, manavlar, restoranlar, eczane, sinemalar, otopark, büfe, mağazalar başta olmak üzere perakende satışın yapıldığı tüm alanlarda kullanım özellikleri sunar. Pek çok fiş ve belge düzenleyerek farklı belge ihtiyaçlarının da giderilmesini sağlar.

TOSHİBA 4610-2NF Yeni Nesil ÖKC Avantajları

Ödeme kaydedici cihaz kullanım avantajları ile birlikte işlerin kesintisiz ve hızlı bir şekilde yapılmasına olanak tanır. Yüksek baskı hızı sayesinde özellikle market gibi çok yoğun olan işletmelere dönük olarak işlemleri en kısa sürelerde tamamlar. Yüksek güvenirlik sunan sistem fiş ve benzeri belgelerin de okunaklı şekilde alınmasına neden olur. Özel klavyesi ve çift yüzlü ekran gibi özellikleri sayesinde de ödeme noktalarında dağınık düzende kullanım seçenekleri de yaratır. Üstün performans sunan cihaz aynı zamanda gelişmiş kampanya uygulamalarını da uygulamak için kullanım özellikleri yaratmış olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: