zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

TOSHIBA 4610-NF YAZICI THERMAL HEAD

03.05.2021
36
TOSHIBA 4610-NF YAZICI THERMAL HEAD

TOSHIBA 4610 – NF YAZICI THERMAL HEAD, termal yazıcının iç donanımına ait önemli bir parçadır. Diğer parçaların da uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi için etkilidir. Termal kafalar, elektronik cihazlarda çeşitli amaçlar ile kullanılabilirler. Toshiba yazıcılarda, görüntünün bir kağıda çıkarılması esnasında termal kafanın ısı değerinden faydalanılır. Termal kafalar, termal yazıcılarda görüntünün kağıdın belli bir noktasına çıkarılması için kağıdın bir bölgesine uygulanan ısıl işlemlerdir.

TOSHIBA 4610-NF YAZICI THERMAL HEAD Nerelerde Kullanılır?

Toshiba 4610 NF, günümüz teknolojisinden faydalanılarak üretilmiş ödeme kaydetme cihazıdır. Cihaz, fiş ve belgelerin düzenlenmesinde etkili ve yardımcıdır. Bu sebeple kullanıcı için işi kolaylaştıran özellikler arasında yer alır. Termal kafa kullanım alanı bu ürün için sağladığı ısıdan faydalanılarak istenilen görüntünün çıktısının alınmasında etkili olur. Termal kafalar, istenilen görüntüyü kağıda aksettirmek için kağıdın belli bir bölümüne yoğun olarak ısı uygular. Bu sebeple bu ürünlerde termal kağıtlar kullanılır ve şeritlerden yardım alınır. Termal kafa modelleri, kullanım amacına ve cihaza göre farklılık gösterebilir.

TOSHIBA 4610-NF YAZICI THERMAL HEAD Avantajları

Toshiba 4610 – NF yazıcı için kullanılan termal kafa avantajları, cihaz için oldukça önemlidir. Termal kafalar cihazlarda farklı amaçlarla kullanılabilirler. Termal yazıcı için istenilen görüntünün termal bir kağıda çıktısının alınmasına etkilidir. Termal kafalar, çıktı işlemi için gerekli olan ısıyı kağıdın belirli bir bölgesine uygular.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: