zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

TOSHIBA IBM METAL ÇEKMECE

03.05.2021
38
TOSHIBA IBM METAL ÇEKMECE

Toshiba IBM metal çekmece, dayanıklı olarak metal malzemeden üretilmiş olması sebebi ileçok geniş alanlarda kullanıma uygundur. Metal çekmeceler, para ve diğer kıymetli evrakların saklanması, düzenli kullanılması ve istenildiğinde bulunulabilmesi amacı ile kullanılır. Aynı zamanda müşteri yoğunluğunun fazla ve sirkülasyonun hızlı olduğu işletmelerde, kolaylıkla para alışverişinin yapılmasında da etkili olur.

TOSHIBA IBM METAL ÇEKMECE Özellikleri

Çekmece yazarkasa tarafından otomatik olarak açılır.

Metal Kasa üzeri plastik giydirme.

Çekmece kilidi istendiğinde değiştirilebilir.

Kredi kartı sliplerini içeri göndermek için özel bölmesi vardır.

Çekmece içi ayarlanabilir.

Bozuk para ve kağıt para ayracı bulunur.

En 320 mm x Boy 475 mm x Yükseklik 130 mm

TOSHIBA IBM METAL ÇEKMECE Nerelerde Kullanılır?

 Para çekmecesi kullanım alanları , para ve kıymetli evrakların muhafaza edilmesi ve alışverişinin olması gereken yerlerde geçerlidir. Para kullanımı ve alışverişi, alım satım yapılması gereke tüm yerlerde, işletmelerde geçerlidir. Nakit para ve kıymetli evrakların güvenle saklanması, oldukça önemlidir. Para çekmeceleri, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması sebebi ile, uzun yıllar değişime ve bozulmaya uğramadan kullanılmasına olanak sağlar. Para çekmecesi modelleri, kullanılacak alan ve kullanılacak sektör göz önünde bulundurularak tercih edilmelidir.

TOSHIBA IBM METAL ÇEKMECEAvantajları

 Para çekmecesi kullanım avantajları oldukça fazladır. Özellikle ziyaretçi yoğunluğunun çok olduğu alanlarda, para ve evrakların muhafaza edilmesi önemlidir. Muhafaza edilmesinin yanı sıra, para alışverişi esnasında da bu kasalar kullanılır. Bu sebeple içinde bulunan malzemelerin de düzenli durmasını ve istenildiğinde rahatlıkla bulunması ve alışveriş gerçekleşmesi açısından önem arz eder. Metal yapısı sebebi ile, dışarıdan gelebilecek herhangi bir vurma, çarpma işlemine karşılık olarak herhangi bir hasar görmez. İçinde bulunan malzemenin güvenle kullanılabilmesi için metal çekmece kullanımı oldukça önemlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: