zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

TOSHIBA IBM PLASTIK ÇEKMECE

03.05.2021
32
TOSHIBA IBM PLASTIK ÇEKMECE

TOSHIBA IBM Plastik çekmece işletmeler için büyük kulanım kolaylığı sağlar. Para alış verişinin ve muhafazasının gerekli olduğu işletmelerde para çekmecelerinin kullanımı yapılan işi pratik hale getirir. Özelikle maket ve benzeri yerlerde müşteri ve para sirkülasyonu oldukça hızlıdır. Bu sebeple alınan paranın doğru bir şekilde kaydedilmesi ve muhafaza edilmesi önemlidir. Para çekmecesi, aynı zamanda akit paranın kategorilendirerek daha kolay bulunur hale gelmesinde yardımcı olur. Paraları düzenlenmesinde etkili olan para çekmeceleri, özellikle para üstü verilirken daha kolay ve pratik bulunmasını sağlayarak zaman tasarrufu kazandırır.

TOSHIBA IBM PLASTIK ÇEKMECE Özellikleri

Çekmece yazarkasa tarafından otomatik olarak açılır.

Plastık Kasa üzeri plastik giydirme.

Çekmece kilidi istendiğinde değiştirilebilir.

Kredi kartı sliplerini içeri göndermek için özel bölmesi vardır.

Çekmece içi ayarlanabilir.

Bozuk para ve kağıt para ayracı bulunur.

En 320 mm x Boy 475 mm x Yükseklik 130 mm

TOSHIBA IBM PLASTIK ÇEKMECE Nerelerde Kullanılır?

 Para çekmecesi kullanım alanı oldukça geniştir. Para çekmeceleri daha çok zincir marketler, manavlar ve buna benzer büyük, küçük işletmelerde kullanılır. İşletmelerde kullanılmasının sebebi, alışveriş esnasında nakit para akışının düzenlenmesidir. Para çekmecesi modelleri, kullanılacak alana ve kullanacak kişinin beklentilerine uygun olarak çeşitlendirilmiştir. Büyük küçük ve orta ölçekli işletmelerde alışverişi daha kolay ve pratik hale getiren para kasaları, uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

TOSHIBA IBM PLASTIK ÇEKMECE Avantajları

Para çekmecesi avantajları kullanıcılar açısından oldukça fazladır. İşletmede bulunan nakit paranın kategorilere ayrılarak daha düzenli muhafaza edilmesine yardımcı olur. Düzene yardımcı olması sebebi ile, olması muhtemel para ve hesap karışıklıklarının da önüne geçer. Kullanıcıya sunduğu pratiklik ve geniş avantajlar sebebi ile uzun yıllar güvenle kullanıma uygundur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: